Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani szeretnék vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék vele, de egyszerűen nem megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy éve vagyunk együtt,ő volt az,aki mellettem volt akkor,amikor kiderült az előző többéves kapcsolatomról, hogy hazugság. Ráadásul munkatársak vagyunk.

Eleinte barátságnak hittem az egészet,majd gyenge voltam és hagytam, hogy elvárásai,érzelmei legyenek felém, bennem azonban ez talán sosem alakult ki.

Egy rossz szót sem tudok rá mondani,mert figyelmes,megbízható és szeret.Talán túlzottan is,ő gyerekeket tervez már, a lakását az ízlésem szerint formálja,szinte erőlteti az egészet. Ehhez túl fiatal vagyok.

És igen, mindezt neki is elmondtam, hogy nem vagyok szerelmes és összeköltözni sem szeretnék, nekem sok ez az egész.

Belátja mindezt ő is,de mégis velem van,sőt volt már olyan mondata,ha elhagyom,ő öngyilkos lesz.

Minden nap elhatározom, hogy szakítok vele, de sajnálom.

Valamint közölte,ha vége,ő a munkahelyen sem tartja meg a jóviszonyt. (egyenrangú a pozíciónk,de sokat jelent,ha tudod,valakire számíthatsz,ez kölcsönös)

Fáj belegondolnom,hogy fájdalmat okozok neki,és végleg elvesztem,tudom,hogy szóba sem fog állni velem.

De az sem normális,hogy ez egy őrült feszültséget generál bennem,és nem vagyok boldog.


Mit tehetnék?


2013. aug. 31. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Azonnal lépj ki. Egyetlen percig ne maradj benne, nehogy átverjen és teherbeejtsen. Mert a köv. lépés mindig ez az ilyen pasiktól.
2013. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"volt már olyan mondata,ha elhagyom,ő öngyilkos lesz. "


Magyarul: "Habár sokszor mondom/mondtam hogy szeretlek, engem mégse érdekel hogy TE mit akarsz, én elkezdelek érzelmileg zsarolni mert tudom hogy akkor velem maradsz mert nekem csak az a fontos hogy NEKEM meglegyen mindenem és mindenkim."

2013. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálatból ne legyél vele, mert az évek telnek!

Minn

él jobban húzod halasztod a szakítást, annál késôbb találod meg, vagy talál rád az igazi!

2013. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!