Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyszerűen nem tudok megbízni a barátnőmben, mindig féltékenykedek hülyeségek miatt ez miatt van is néha veszekedés nem szeretnék szakítani mert szeretem és nagyon fájna, de így nyugtalan vagyok egész nap.

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerű a képlet. Fölösleges féltékenynek lenni, ugyanis: Ha meg akarna csalni, úgyis megteszi, azzal, hogy féltékeny vagy, csak rontod a helyzetet és magad alatt vágod a fát. Inkább azon agyalj mikkel tarthatod magad mellett.
2013. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha én ezt megtudnám tenni olyan boldog lennék.
2013. jan. 3. 01:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés az önbizalmad, alacsony az önértékelésed. Ha van rá lehetőséged, beszélj erről egy pszihológussal.
2013. jan. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja vagy tényleg félrekur
2013. jan. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem vagy jóban magaddal,akkor miért reméled, hogy majd egy nő mellett jobb lesz? Saját magad miatt ráhárítod a hülyeséget...Gondolkozz el magadon előbb...
2013. jan. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ezt már elrontottad, amikor beleszerettél. A nőkben csak akkor bízhatsz, ha eszméletlenül jóképű és gazdag vagy, máskülönben v te vered át őket, v ők fognak téged. A jövőben próbálj meg nem beleszeretni senkibe, és csak szexre használd a csajokat, másra nem jók!
2013. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

régen mindig azt hittem, hogy milyen jó lesz ha majd a párom féltékeny lesz rám mert akkor biztos szeret. nos, egy bizonyos szintig még imponál is a dolog, de mikor a férjem féltékeny volt ( próbálta tagadni, végül bevallotta), egy kicsit tetszett a dolog de aztán felmerült bennem a gondolat hogy talán nem bízik meg bennem? és mikor ez a féltékenységi roham volt, még nem is voltunk házasok. szerencsére főleg az esküvő óta már nem gondolkodik ilyen hülyeségeken:) tudja hogy szeretem és nem csalnám meg, mert nincs rá okom.


ne féltékenykedj, vagy tartsd magadban, ha nincs bizonyítékod a megcsalásra mert előbb utóbb elege lesz a barátnődnek.


26/N


sz

2013. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hogyha eljutottál odáig, hogy nem bízol meg benne ( teljesen ) , és ilyen gondolataid vannak, hogy félrelép, akkor az talán nem lehet alaptalan. "Csak úgy" nem alakul ki a féltékenység. De hülyeségek miatt ne veszekedj, ha Te is tudod, hogy hülyeségek.
2013. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon szeretjuk egymast, csak en is rettenetesen feltekeny vagyok, pedig nincs ra okom. Mert erzem szeret, es nem kell neki mas. De annyira felek h. elveszitem ot. En is ilyen problema miatt vagyok minden nap kicsit ideges. Ha ez a feltekenysegem nem lenne, minden tokeletes lenne.
2014. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!