Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik fiúbarátom iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fiúbarátom iránt kezdek többet érezni, mint barátság. Mit tegyek? :c

Figyelt kérdés
Kb 2 éve vagyunk barátok, nagyon imádom, és az utóbbi időben kezd eléggé tetszeni...Én is neki, meg is kérdezte, hogy járunk-e, de azt mondtam, még gondolkozom...Nem tudom mit tegyek..Mert attól félek, hogy ezzel csak elrontjuk a barátságunkat..Szerintetek mit tegyek ? Egy próbát megér ?
2013. aug. 31. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami hasonló van nekem is. Elég necces dolog, de szerintem menj bele, az exemmel mi is barátok maradtunk, ha nem jön össze a kapcsi szerintem nálatok is meg lehetne próbálni
2013. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátság el van rontva abban a pillanatban, hogy az egyik fél elkezd többet érezni. Nem rontasz el semmit, mivel innen visszaút nincs. Amire te gondolsz, az az, hogy "elrontasz" egy megjátszott barátságot. Kérdés, hogy melyik rosszabb. Tapasztalat alapján elfojtani az érzéseidet és szenvedni sokkal nagyobb kín, mintha szépen elválnak az útjaitok.
2013. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Szerintem ha azt mondod neki hogy "haver erre a hintóra te nem ülsz fel lolxddd" azzal is tönkre vágod a barátságotokat, szóval ennyi erővel akkor inkább próbáld meg.
2013. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én és egy jó barátom nem mertük megkockáztatni ezt anno, de nem bántuk meg, idővel elmúlt a vonzalom és azóta is tudunk tisztán barátok maradni, már nem gondolkodunk kapcsolaton akkor sem ha mindketten szinglik vagyunk. a barátságot kockára tenni nem mindig jó, ritka az hogy a kapcsolatot is túléli a barátság :S
2013. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 megmondo007 ***** válasza:

ha ő gondolkodik rajta te meg akarod őt akkor mégis mit tehetnél, de nemhogy egy próbát megér de százat is ha igazán tetszik (és ezt most nem csak mert jól hangzik).

amúgy ha nem vagy bányarém vagy komplett őrült akkor erősen ajánlom neki hogy összejöjjetek mer a kettő jobb mint az egy. mutasd meg neki a barátnő oldalad is ne csak a barátot

18/F

2013. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem mindenképp vágj bele, hiszen ha kölcsönösen többet éreztek mint barátság, akkor az már nem barátság! És ha nem jönne össze még akkor is elválhattok békében és lehettek megint csak barátok. :)

Szurkolok nektek!

2013. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!