Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában nehezebb komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nehezebb komoly párkapcsolatot találni, mint pl.5 évvel ezelőtt? F/22

Figyelt kérdés

Ahogy én észrevettem,ahogy modernizálodik az ember,ugyanúgy magába is fordul.Már szinte feltűnő ha valaki valakit megszólít a vonaton.....a szomszédokkal csak köszönő viszony meg stb.


könnyebb/ugyanolyan/nehezebb ?


2013. szept. 1. 11:57
 1/9 Regisztrátor ***** válasza:
Ugyanolyan.
2013. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehezebb. Szomorú...
2013. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én nehezebbnek érzem. igaz 5 évvel ezelőtt még nem nagyon foglalkoztam a párkereséssel.


sorra kifogom az összes idióta hisztis fiút. lassan már ott tartok, hogy nem is akarok párkapcsolatot. 21L

2013. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 17 évesen már komoly párkapcsolatod volt? Ha komoly volt miért nem őrizted?

Azóta megkomolyodtál, de tapasztalatlanabb lettél? Mert rengeteg ember él komoly párkapcsolatban most is.

2013. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BringaManó ***** válasza:
Én teljesen megértem, ha bárki, aki 5 évig nem találta meg élete párját, nehezebbnek érzi a párkapcsolat kialakítását, mint amikor 5 évvel fiatalabb volt.
2013. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nehezebb. 17 évesen még nem volt jóformán semmi elvárásom a fiúk felé, aztán ahogy nőttem és kezdtem kiépíteni a kis életemet meg fejleszteni magam, úgy vártam el én is egyre több mindent másoktól, mondván ha én képes vagyok rá, akkor ők is.


Nem a közvetlenséggel van a bajom, mert azt valahogy mindig meg tudtam oldani, inkább az, hogy szerintem én 20x akkora energiabefektetéssel dolgozok az életemen és azon, hogy jobb ember legyek, mint mások, és idegesít, amikor ezt fordítva nem kapom meg és mások beérik önmaguk "közepesen sz@r" verziójával is.


De míg is szoktam találni megfelelő férfiakat, úgyhogy annyira nem aggódok, szerintem aki keres az talál, csak tudnia kell hol és hogyan keresse, és pontosan tisztában kell lennie vele, hogy mit akar? Sokan szerintem azt se tudják mit akarnak, vagy nem merik megfogalmazni maguknak, aztán persze meglepődnek rajta, hogy nem is találják azt, amiről nem is tudják, hogy micsoda?


22L

2013. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de még így is*
2013. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez akár igaz is lehet :)
2013. szept. 1. 12:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 5 év alatt találtam magamnak normális párt, a férjemet. Mindig is neten ismerkedtem, valahogy így alakult. Félénk voltam.


Régen a chat.hu-n nehezebb volt szűrni. Később már kifejezetten társkeresőre regisztráltam a neten, és ott érdekes mód fél év alatt megtaláltam az igazit.:) 3 hónap múlva már 3 és fél évesek leszünk, illetve 2 éves házasok.


Szóval számomra könnyebb lett ilyen szempontból. Chatről társkeresőre váltani jobb ötlet volt:)


27/N

2013. szept. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!