Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 25 éves koromig próbálkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves koromig próbálkoztam kialakítani egy komoly párkapcsolatot, de rendre kudarcot vallottam, mondjatok egy okot, hogy ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

Egy őszinte, érzelmes srác vagyok, átlagos, vagy talán egy picit jobb külsővel. 25 éves vagyok, és ezidáig 3x fogott meg komolyabban lány. Komoly kapcsolatot szerettem volna, de mindhárom lány kidobott valamilyen okkal, vagy leépített. Most lett volna egy újabb dobásom, azt hittem minden klappol, de ismét kudarc.

nem bírom tovább, az önbecsülésem zéró. Egyszerűen azt a tényt nem bírom feldolgozni, hogy minden barátomnak van párkapcsolata, vagy házasok!, de minimum 1 komoly kapcsolata volt már. Frusztrálnak a kérdések is, hogy "miért nincs senkid"? "meleg vagy" hiába mondanám, hogy én próbálkozom, mindig is tettem...

eszméletlen nagy kudarc vagyok, ma este gondoltam rá először, hogy ennek véget kell vetni.

gondoltam rá nők nélkül próbálok élni, de párkapcsolat, szerelem, szex nélkül nem tudom lehet-e

mibe kapaszkodjak? tudtok valami tanácsot adni?


2013. márc. 27. 00:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kicsit olyan zsarolás szerű a főkérdés.

a nőkkel való bánásmód tanulható,mint a vezetés.

rámész egy pua oldalra olvasgass.

ha fizetsz érte egy képzett csajozó pua elmegy veled mindenhova és a szádbarágja,hogy mit tegyél,mint mondj.

a másik meg.

nézd meg a harcosok klubja filmet,abban nagyjából hasonló a gondja a főszereplőnek és ő megoldotta.

szóval lenézhetsz mondjuk ökölvívó edzésre,és egy jó bunyó után egyből másként fogsz tekinteni a világra és önmagadra.

2013. márc. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne itt éld az életed... gáz, hogy mennyi kérdést felteszel és már 198 pontod van feltett kérdésért...
2013. márc. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Christian Death ***** válasza:
Ongyilkos azert ne legyel, ha nincs szerencsed a humanoidoknal probalj ki egy nagyobb testu kutyat.
2013. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
lássuk azt a csodijó külsőt. amúgy ne légy öngyilkos, ha értelmes, érzelmes vagy, megtalálod a neked való lányt. Ha eddig elbuktak a kapcsolataid, azt jelenti valami jobb vát rád, akivel megérdemlitek egymást.
2013. márc. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem túl érzelmes vagy, és nagyon válogatsz. Mindössze 3 csaj fogott meg eddig? Menj rá olyan nőkre, akik szimplán csak tetszenek, nem kell ennyire mimózának lenni. Vagy talán azt hiszed, a nők a nagy szívű srácokat szeretik? Barátot látnak bennük, vagy ha össze is jönnek velük, nem tisztelik őket. Légy férfi, erős és kemény, ne érzelegj annyit! Erre buknak.
2013. márc. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Igaz én kb. 10 évvel vagyok nállad fiatalabb, de énnekem bejönnél a személyleírásod alapján :) És én megértem a problémádat, de ne add fel, annyit nem érnek meg. Magyarország televan jobbnál jobb tekorodnyi lánnyal.
2013. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
BeerSeeWalk - Őszintébe
2013. márc. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne csináld már ba***ki emiatt öngyilkos akarsz lenni?

másoknak nincs kezük lábuk, vagy az utcán élnek mégis több vidámság és életerő van bennük mint benned!! Lenne mit tanulnod tőlük! Attól, hogy nincs párkapcsolatod vagy csalódtál még nem kell eldobni az életet. Próbáld meg más területein kiteljesiteni önmagadat!

2013. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, (24/L) az én mérlegem:

- állás nuku

- sulit fel kellett adnom

- párkapcsolat nuku

- barátok nuku

- csóró vagyok mint a templom egere

- sz*r családi légkör, rokonok nuku

- többen utálnak mint ahányan szeretnek

- Isten háta mögött élek egy kis faluba itt még a napi kenyér is kihívás nemhogy egy pizza vagy nő létemre divat

- tartós betegségek - gyerekem se lehet talán -

- tetemes adósság

folytassam a sort? mert lehetne.

Mégsem fogok öngyilkos lenni mert tudom a menekülés nem megoldás. A gödörből csak felfelé vezet az út..

2013. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Akinek már valaha is volt párkapcsolata, nem tudja felfogni, mennyire nehéz is párkapcsolat nélkül élni, mint egy zsák szemetet, úgy kezelnek az emberek. Hiába próbálkozol, mindig csak visszautasításokat kapsz. Teljesen megértem, miért akarsz véget vetni ennek a szenvedésnek. Igazad van, egy magányos élet semmire sem jó. A lányok a belső értékeket nem becsülik meg, a többségnek csak és kizárólag a külső a fontos. Mindjárt jön az ellentábor is, hangoztatván, hogy nem, mert fontosak a belső értékek, de gondold meg: ez egy anonim fórum, továbbá az itt író csajok lehet, hogy az ország másik végében laknak, és amit írnak, csupán vigasztalásból teszik. Élőben ők is ugyan úgy elutasítanának. Hogy van-e így tovább élni az életet? Természetesen van, legalábbis én erre jutottam. De életminőségben messze elmarad az átlagtól, ha az ember senkinek sem kell, de alacsony életminőségben, vegetálva még lehet élni.
2013. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!