Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki volt hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ilyen elcseszett?


7 hónapja vagyok együtt a barátommal. Szeretem és jó vele lenni, de már sok. Sok a mindennapi beszélgetés, ami már nem is igazi beszélgetés csak lényegtelen dolgokról fecsegés, mert nincs mit mondanunk egymásnak. Érdektelenné vált. Ezelőtt feküdtünk az ágyban és órákon át beszélgettünk, amíg el nem aludtunk. Most, ha találkozunk 10 perc után már szenvedünk, hogy mit kéne mondani? Ha nem találkozunk akkor is facebookon beszélünk. És ez nekem sok. Kéne egy kis szünet. Nem olyan, mint a filmekben, hogy na akkor agyba főbe csaljuk egymást. Ugyan olyan kapcsolat lenne, csak nem beszélnénk. Egy kis ideig. Pár napig.

Van aki még ezzel így volt? Vagy csak én vagyok ilyen elcseszett? Tudom, hogy a barátom ezt nem értené meg és nagyon rosszul esne neki. Pedig ő is érzi, hogy már nincs miről beszélnünk.


2013. szept. 1. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam 19,5 éves koromban az exvölegényemmel,az első évfordulókor. Még 4 évet erőszakoskodott ki. Igy is úgy is léptem és befejeztem a történetet.
2013. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Zárd le a tagot, most.Minden nap, minden óra felesleges egy ilyen szituban.Hiszen nem illetek össze, ez azért van így.

Azzal a pasival akivel össze illesz nincsenek üres menetek, és nincs ilyen érzésed ha ir, hív, beszél veled.

2013. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok miről beszélgetni, nem vagytok érdekesek egymásnak. minek erőlteted?
2013. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mi három éve vagyunk együtt a párommal. De nem éreztem még ilyet,pedig sosem voltam egy dumagép. De mindig van valami amiről beszélgetünk. akár mi. Ha te ennyi idő után ezt érzed nem kell erőltetni..
2013. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem ő neked az igazi szerintem:/
2013. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon is beszédes vagyok. Mindig jár a szám, de ha látom a másikon, hogy ő ezt nem viszonozzak, akkor hülyén kezdem érezni magam és befogom a szám. Ekkor persze elmondja, hogy őt nem zavarja, ha össze vissza totál lényegtelen dolgokról beszélek. Viszont engem zavar, hogy ő nem mondd semmit. Még miután ezt így át is beszéltük, akkor sem. Mert elvileg nincs semmi mondanivalója. Van hogy rákérdezek, hogy mesélj valamit. És egy mondatot mond, de azt is érződik, hogy kín neki kigondolni. És engem ez bánt és nyomaszt.
2013. szept. 1. 18:28
 7/9 anonim válasza:

Akkor nem egy bőbeszédű valaki. Igazából énsem vagyok

és ha per pillanat nincs kedvem beszélgetni a hideg kiverne ha állandóan zaklatna a párom hogy mesélj valamit..ez nagyon idegesítő..ha akar valamit mesélni úgyis elmondja. De lehet hogy nem érzi magát felszabadultnak veled.énis éreztem így exel magam..és a jelenlegi párommal is kellett egy pár hónap hogy megnyíljak és teljesen feloldódjak . Mostmár nem gondolkodok azon hogy vajon érdekli e majd amit mondok vagy nem...nem ismeritek még egymást,nem nyílt még meg neked.

2013. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem zaklaton. Egyszer megkérdezem, hogy nincs mondanivalód? Ha nincs, többször rá sem kérdezek.

Amúgy eléggé feloldódott már. És alapjáraton ő sem pont az a csendes típus.

2013. szept. 1. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért hagyod, hogy itt tépjük a szánkat?
2013. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!