Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit reagálnátok, ha észrevennétek, hogy a barátotok háttérképe a telefonján Palvin Barbi és nem pedig ti?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
ki az a palvin barbi? 2000. tucat modell?
2013. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
feltenném a telómra Brad Pittet
2013. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Esélye sincs, hogy valaha összejöjjön Barbarával. Amúgy meg az én telefonomon is egy a barátomnál jobb pasi képe van háttérképnek beállítva.
2013. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egészségére...
2013. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
3#Engem ez pasiként nagyon zavarna ha megtudnám..
2013. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

lesz***rnám, mert nagyon kicsi lenne az esélye hogy pont Barbikával hozza össze a sors

Ez olyan mintha nekem Taylor Lautner vagy Brad Pitt lenne a háttérképem, elég kicsi az esélyem a találkozóra :)

2013. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagy dolog. -.-

A volt nőmnek tele volt a szobafala Orlando Bloom poszterrel. Az én telómon meg Gaby Spanic volt háttérnek.

Hülyeség ezen balhézni vagy besértődni. Ilyen szabályok nincsenek megírva egy párkapcsolatban.

26 F

2013. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Semmit. Mit kéne reagálni?

Az a háttérképe a párodnak a mobilján amit csak akar. Ez csak egy modell. Nem egy barátnődet tette be helyetted.

Ugyanaz mintha betennéd egy kedvenc együttesed tagjait háttérképnek.

Attól hogy veled van még nem köteles téged betenni, mivel a telefonja az ő személyes értéke és azt csinál vele amit csak akar.

Párkapcsolatba ne legyen nagyobb gondod, minthogy nem te vagy a háttér a párod telefonján...

2013. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
nem tudom ki az a csaj, de biztosan kiakadnék. Ha nem is én, akkor legyen táj kép vagy akármi, de mi az hogy más csajt istenít a telefonján, és nem engem??
2013. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

meglepdőnék.

a 3 pasim közül egynek volt okos telója, azon ez kivitelezhető lett volna.

De a másik kettőn nagyot néztem volna, mert az övéken ilyet nem lehet, és ha mégis valami csoda folytán nagyon pixeles lenne a kép.


Bár azon még jobban csodálkoztam volna, hogy pont palvin barbi tetszik nekik. Egyik sem az ilyen steril szépségekre bukott.

2013. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!