Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha észrevennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha észrevennétek hogy egy barátnőtök és a párotok közt van valami? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Én még nem voltam és annyira tehetetlennek érzem magam. Semmi komoly de itt 1-1 példa: a csaj siet, annyira hogy be sem akar jönni, majd hazajön a párom akkor egyből ráér és mégis bejön kicsit beszélgetni,vagy a párom dettó: nem lehet mondjuk este kirángatni a gép elől de ha itt a csaj akkor szó nélkül kijön. Végülis csak normálisan beszélgetnek,szóval szinte csak én veszem észre hogy itt valami nem normális... De mindkettő másképp viselkedik ha megjelenik a másik ezt vettem észre.
2010. ápr. 1. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
én pofánverném,mindkettőt
2010. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali:!Megkérdezném,hogy van -e köztük valami...persze egyből...

18/L

2010. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a barátnőm a párom is egyben, így ha magával elvan, az engem nem zavar.
2010. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem választhatjuk meg ki akarunk szeretni, az érzés sokszor csak jön, így el kell fogadni ha a másik mellett dönt, mert nem lesz alkalmas arra hogy boldoggá tegyen hosszú távon még ha valamilyen oknál fogva le is mond a másik csajról. Ha viszont csak fizikai vonzalom van köztük, akkor fordulatból vágnám pofán mindkettőt, úgy hogy az én kezem is vérezzen.
2010. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem szeret,tehát fizikai vonzalomra gyanakszom (persze ha ugy alakul h egymásba szeretnek az más de egyébként ettől nem félek). Azt ne mondd már, hogy Ők csak ugy beszélgetnek Te meg csak ugy odamennél szétvágni Őket? Párom nem tudhatja, hogy a csaj előtte még sietett és pl a csaj sem tudhatja hogy a párom egyébként nem szokott este kijönni. Szóval ezeket tényleg csak Én veszem észre.
2010. ápr. 1. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne minél hamarabb tisztázni a dolgot.Bár az is lehet,h inkább csak baráti érzelmek vannak köztük,tehát nem kell mindjárt az ördögöt a falra festeni,de beszélj velük,az a biztos.
2010. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már pedzegettem neki a témát,de azt mondja neki nem kell más csak én. De ettől ez a helyzet még fennál. Szóval nem érek el vele semmit,ha beszélek vele.
2010. ápr. 1. 16:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Emlékeztem,hogy már írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban,de nem is reméltem,hogy megtalálom.Jó volt újra felidézni a leírtak alapján,mik voltak régen,mert már nem tudtam pontosan.Mostanság újra gyakrabban összejárok ezzel a csajjal és ugyanígy vannak dolgok,amik piszkálják a csőrömet.Még mindig azt állítom "csak" fizikai vonzalomról lehet szó és nem tudom mit csináljak,illetve lehet-e,egyáltalán kell-e valamit!? Köszi!
2014. jún. 9. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
4 éve ugyanaz a helyzet,és még mindig csak Te látod?hát szerintem akkor már vagy megcsalt a párod,vagy csak Te festetted az ördögöt a falra.viszont én ilyen ribikkel nem barátkoznék a helyedben,előbb támad hátba,minthogy a barátnőjének hívjon.
2014. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!