Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ezt most mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés
"nem kéne ennyit találkoznunk, félek hogy megunjuk egymást" Fiúk, ez nálatok pontosan mit jelent?
2013. szept. 2. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kell mögöttes tartalmat keresni mindenben?!

Ezt jelenti.

2013. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik a mécses..."
2013. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha én mondanám ezt úgy érteném: "Hogyha kevesebbet találkozunk, később unjuk meg egymást." Nincs semmi mögöttes tartalom. De ha az okra is kíváncsi vagy: Köztudott, hogy az emberek egy idő után meg unják egymást, de ha kevesebbet látjátok egymást, később unjátok meg. Ez is elég egyszerű.

Na BUMM

Most fog jönni nekem 66 ember hogy: "Jajj az igaz szerelembe soha nem unják meg egymást bla bla bla bla bla bla......" Pedig meg fogják.

2013. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lamakid333 ***** válasza:

Kedves 3-as kommentelő!


Képzeld, IGAZAD VAN :) A félek hogy megunjuk egymást, szerintem annyit jelent hogy: Annyit törődünk egymással, hogy másra már nincs időm...


Ez a szubjektív véleményem.

2013. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!