Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezeket a jeleket mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogba56 kérdése:

Ezeket a jeleket mire véljem?

Figyelt kérdés

Na szóval, egyik lányismerősömről (munkatársamról) lenne szó. Amikor én megismerkedtem vele melóhelyen, egyetlen szóval sem említette, hogy van barátja, a barátnőjétől tudtam meg. A csaj sose szól egyetlen árva szót sem a barátjáról nekem, se pozitív, se negatív színezetben. Sehogy. Sokszor rámírt facebook-on, nagyon sokat voltunk együtt a munkahelyen és utána is sokszor. Volt, hogy én hívtam el kajálni, de olyan is volt, hogy ő mondta, h menjünk el. Egészen konkrétan ki is mondta, hogy szeret velem lógni. Látszott is rajta és többször ki is mondta ezt. Volt többször is olyan, hogy amikor felpillantottam, éppen rám nézett. Igen sokszor kerül szóba a szex, volt, hogy megkérdezte tőlem, hogy milyen vagyok az ágyban. Egy itókázós este után (több is volt, egyikre se hívta a barátját) kijött velem a falumba, ahol lakom, de nem történt semmi. A melóhelyen többen is megjegyezték, hogy mi együtt vagyunk-e, ezen megjegyzések egy némelyikét ő maga mondta vissza nekem. Ezek csak tételesen felsorolt dolgok, tehát nem egy egész kerek történet, azt most nem írom le.

Azért kértem lányok válaszát, mert azt szeretném tudni, hogy a fent említett jelekből ugyan mi szűrhető le? Nektek, lányoknak ez belefér a haverság kereteibe? Ti adnátok ilyen jeleket számotokra közömbös férfinek? Persze ezek pozitív jelek, de akkor miért van még mindig együtt a barátjával? Ez az, ami számomra érthetetlen. Esetleg hasonló történeteket, élményeket Ti is megoszthattok. Előre is köszi mindenkinek!


2013. jún. 15. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen bejössz neki ezek alapján.

Azt várja,hogy lépj, hívd el randira,valld be,ha tetszik(HA),és utána ő majd tud majd véget vetni ennek az úgylátszik,nem működő kapcsolatának.

Taktikus egy nőfajzat.

LÁnyként írom ezt.

2013. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem lépj mondd meg neki hogy szereted és lehet hogy tényleg erre vár ahogyan az előző írta. Ha bevallanád neki, lehet hogy szakítana az előzővel.
2013. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem többről van szó mint haverság..nekem is sok fiú barátom van de .. nem tudom nem szoktam megkérdezni tőlük hogy milyenek az ágyban :D hacsak nem jönnek be nekem..Egyszóval kérdezz rá..nem veszthetsz :))
2013. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azon az éjjelen, amikor kijött hozzám, részegen szájon csókoltam. Elég hirtelen tettem, meg is lepődött, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy én másnap nem s akartam ezt felhozni, abban a hitben, hogy nem is emlékszik rá, erre ő maga hozta fel a témát. Se nem lecsesző, se nem magasztaló hangnemben, emlékeim szerint talán kicsit humorosan említette, hogy "még le se b*szott, amiért szájon csókoltam". Én lányos zavaromban úgy tettem, mint aki nem emlékszik rá (hiba volt talán..), aztán hozzátette, hogy "nem gáz". De ezen esemény után sem mutatott úgymond megbánást, sokszor utalgatott arra az estére, meg poénkodott azzal, hogy elmaradt a szex, mert én elaludtam pedig ő már készült rá, stb (ezek poén köntösbe bújtatva kerültek kimondásra). Hangsúlyozom, ekkor is együtt volt a barátjával, bár ez idő alatt vmi miatt össze voltak veszve. Szóval köszi a válaszokat, írjatok még, különösen lányok, hiszen arra vagyok én kíváncsi, hogy nőnemű egyedként ki hogyan értékeli ezeket a jeleket. Persze fiúk is írhatnak, főképp ha már hasonló szitut éltek már át. :)
2013. jún. 21. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy a csaj gerinctelen és jellemtelen a barátjához...ergó..tudhatod, hogy te majd mire számítsd tőle és ne sírj amikor majd a barátnőd téged magasról lesz@rva mással itókázik meg smárol miközben te arra gondolsz, hogy téged mennyire szeret!
2013. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát a lányok tényleg nagyon taktikáznak :)

meg nekem is van hogy egyszerre sok srác bejön, de együtt vagyok valakivel akit igazán szeretek akkor rá se nézek más srácra, szóval nem szereti igazán

2013. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, bejössz neki.Abból is lejön, hogy épp Ő mondja, hogy azt hitték együtt vagytok, gondolom kíváncsi volt a reakciódra.

Elég sunyi dolog, szemétség veled, de legfőképp a párjával szemben :/

2013. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy az ilyen cafkák miatt ítélik el a rendesebb csajszikat is:/ Nők szégyene az ilyen.
2013. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barátja sincs,vagy már szakított vele, taktikázik, flörtöl, azt gondolom helyén van, ezek a dolgok amik az elején teljesen beleférnek az ismerkedésben. Vannak akik első időszakban nem szeretnek nyílt lapokkal játszani. Oh annyira egyszerű, de komolyan, mit nem lehet ezen érteni?! Nem fér bele a haversági keretbe, ez már több.
2013. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A.R. ***** válasza:
Nem a honvédelmi minisztériumba melózol vagy ott valami alosztályon? :D
2013. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!