Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen jellegű okok miatt tönkre mehet egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakultak a dolgaink, hogy a párommal szinte megoldhatatlan a találkozás. Sajnos neki is és nekem is be kellett még vállalnunk plusz munkát...így teljes mértékben megoldhatatlan, hogy találkozzunk. Amikor én ráérnék délután ő dolgozik...amikor pedig ő érne rá nekem kötelező elfoglaltságom van...és ez a hétvégékre is kiterjed sajnos. Nem tudom a közeljövőben mindezt hogyan oldhatjuk meg. A párkapcsolatunk arra korlátozódik, hogy este beszélünk telefonon 10 percet...

Akik voltak esetleg hasonló "cipőben" hogyan oldották meg a dolgot?

Én tudom mindent meg lehet és meg is kell oldani, de a kötelezettség nagy úr sajnos...


Köszönöm!


2013. szept. 2. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki arra sakít időt, ami neki fontos.
2013. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi szakítottunk a hétvégén ezért. sajnos nem tudok pozitívat írni :( azóta folyamatosan sírok. hosszú távon nem fog működni, nekünk 4 hónapig ment így..
2013. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*szakit
2013. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!