Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A koromhoz képest idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koromhoz képest idősebb férfiak tetszenek. Túl gyorsan változom vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Nem találok olyan férfit, aki sokrétű lenne és éretten gondolkodik. Nem szeretnék velem egy időssel vagy 1-2 évvel idősebbel járni, mert azt tapasztalom, hogy nagyon éretlenek. Biztos vannak kivételek, de én nem találkoztam még velük. Minimum 5-6 évvel idősebb pasik jönnek be és míg régen inkább a viccelődést helyeztem előtérbe és hogy minél jobban érezzem magam egy személlyel, mostmár azt tartom fontosnak, ha valaki rendelkezik egyfajta humorral, de nem viccel el mindent és komoly témákról is lehet vele beszélgetni. Fél éve nem ilyen voltam, de olyan gyors változáson mentem keresztül, hogy már a barátnőim társasága sem köt le, sőt idegesít a gyerekességük és a vihogásuk. Sokszor csak csendben ülök a társaságukban, míg régen ugyanolyan voltam mint ők. Mi van velem? És hol vannak az igazi férfiak, akikre támaszkodni lehet, megbízni bennük és nem kisfiúsan viselkednek?

2013. szept. 2. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"És hol vannak az igazi férfiak, akikre támaszkodni lehet, megbízni bennük és nem kisfiúsan viselkednek?"


sajnos Palácsik Timi most csapta le a kezedről...

2013. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kardinális kérdés, hogy te hány éves vagy, hiszen nem mindegy, hogy 15 évesen buksz a huszonévesekre, vagy 20+ évesen a 30 közeliekhez.
2013. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg mennyi idős vagy?
2013. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

amúgy én is így pikk-pakk 2-3 év alatt mintha felnőttem volna, mármint még mindig hülyülök de visszagondolva 2-3 éve elég nagy gyerekes idióta voltam :D

F20

2013. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi gond, felnőttél. :)


A tizenéves korosztály nagyon éretlen (bár ők ezt sokszor nem így érzékelik), huszonévesen már kezdenek érettebbé válni.


Egyébként nekem is az idősebb pasik (25-35 között) keltik fel az érdeklődésemet, úgyhogy nem vagy ezzel egyedül.

20N

2013. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nincs ezzel semmi gond! 33/F

Ha valaki úgy gondolja...várom az üzenetét! :)

2013. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!