Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? *Tudom, hogy hosszú, de akinek van türelme kérem olvassa el és segitsen! *

Figyelt kérdés

Kezdem a legelején , nem is a nyárral , még azelőttről.

Van egy falu, ahol az összes rokonom él , köztük kedvenc nagynéném akinél egész júniustól szeptemberig ülök. Ebbe a faluba még tavaly új tiszteletes asszony érkezett , akinek 2 fia van. Egyik 16 másik 8 éves. A 16 évessel még májusban ismerkedni kezdtem , mivel gondoltam , hogy jön a nyár , ő jól néz ki , én szingli vagyok és lehetne valami..Aztán évzáró után nyomban mentem is nagynénémhez , és egy másik városból (ahová mellesleg a fiút beadták iskolába) jött az egyik barátnőm(legyen A) a nagyszüleihez nyaralani. Miután megérkeztem oda , másnap nagynéném megvolt hivva hozzájuk vaacsorázni és én természetesen mentem is , közben én is s ő is hivva voltunk egyet ki a faluba szórakozni , így együtt mentünk ki. Amikor odaértünk a többiekhez , megismerkedett a barátnőmmel(A). Aztán idővel jobban kezdtek megismerkedni , míg én el nem mentem táborba. Aztán kaptam a barátnőmtől(A) egy sms-t , hogy "csókolóztam XX-el"(vagyis a fiúval) . Kicsit sem lepődtem meg , mert tudtam ez lesz , én már belenyugodtam , hogy a barátnőmnek(A) sikerült meghóditania őt. Ám , közben a fiúnak barátnője volt. Komoly kapcsolatban volt kb 2 hónapja egy lánnyal. Mikor hazamentem , hallottam innen-onnan , hogy megcsókolta egy másik barátnőmet(B) is , utána meg megint csókolózótt az előző lánnyal(A) , viszont mindkettővel azt beszélték , hogy csak barátok maradjanak , mert a fiúnak barátnője volt. Rá kb 2 hétre a fiú édesanyja tábort szervezett ahova a legelső lány (A) nem jött csak a másik (B) és mentem én is. Én a fiúval jóba voltam mindvégig (még én atdam tanácsot , hogy mit csináljon , meg , hogy ne bántson meg senkit ) igy azt beszéltük , hogy a buszon együtt fogunk ülni. Úgy is lett. Hallgattuk a zenét , aztán beszélgetni kezdtünk , mikor a busz egy városon haladt át és a fények besüttek. A fiú szembe nézett velem és azt kérdezte , hogy kék a szemem. Mondtam neki , hogy nem , barnás zöldes. Ekkor azt kérdezte , hogy az övé milyen szinű? Mondtam neki , hogy barna , erre odahajolt , hogy csókoljon meg(ha boldog akkor zöld a szeme , ha nem akkor barna) , de ellőktem és azt mondtam neki , hogy én nem a barátnőm (A) vagyok. Jó , ennyit felelt. Beszélgettünk tovább és megint odahajolt , hogy csókoljon meg , ekkor már engedtem. Azután viszont megkérdezte,hogy mit akarok , kapcsolatot vagy kavarni , a feleletem erre az volt ,hogy nemtudom mire számitsak , így majd meglássuk milesz azon a héten és utána beszélünk.(Azóta együtt vagyunk) Egész héten együtt voltunk , együtt aludtunk és csóknál többet is akart , surolta "ott lent" , de nem engedtem.Eközben még együtt volt a barátnőjével , de mikor elindultunk hazafele felhivta a legjobb barátja és mondott valamit a lánnyal kapcsolatba , erre ő azt felelte , hogy XY-kát hagyd rám én elintézem.Ezt hallotta az édesanyja és ráförmedt , hogy kicsit nem disznó. Persze ezt értettem én is és elgondolkodtam.Azt mondtam neki , hogy , ha azt akarja , hogy ezt folytassuk , akkor felhivja a lányt és elmondd neki mindent.MINDENT. A másik két lányról is. Elment , felhivta , szakitottak.Minden jó volt ekkor. Hazafele a buszon annyira felizgatott , hogy megengedtem benyuljon a bugyimba , megujjalt , én meg kivertem neki. Miután hazamentünk , rá 2 napra a szülei elmentek pár napra nyaralni igy egyedül volt otthon és én minden reggel átmentem hozzá. Persze mit csinálhattunk vajon..Akkor is megujjazott , én vertem neki , aztán kb a farkának a fejét betette , annyit éreztem mintha valami elpattant volna. Elkezdtem hisztizni , hogy vegye ki , aztán ki is vette azt a pár cmt ami bement.Rá még párszor megujjazott és azóta azt állitja , hogy nem vagyok szűz , viszont az vagyok!

Ennek a fiúnak eddig csak "komoly" kapcsolatai voltak , komoly alatt értem a sexet. Viszont úgy érzem , hogy velem nem "komoly" a dolog , mert nem fekszem le vele. Beszéltünk erről , mármint mondtam neki , hogy én még várni akarok , és ő azt mondta rendben , értem megéri várni. Szeret és én is szeretem őt , ő az első "komolyabb" barátom , és nem akarom elveszíteni , viszont nem fogok lefeküdni vele amíg nem érzem , hogy na most itt az ideje..Félek , hogy nem képes rám várni , nem birja ki sex nélkül vagy nemtudom..A fiú családja meg az én családom is tudja , hogy együtt vagyunk. Nagynéném közös vacsorát is csinált a szüleivel. Szeretnek a szülei engem , meg nagynéném is őt (szüleim nem ismerik még személyesen).

Mi a véleményetek erről az egészről? Mit gondoltok evvel kapcsolatba?

Én 14 L ő 16 F.


2013. szept. 3. 00:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem unatkozol l, látom
2013. szept. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
De legalább tagolnád vagy valami. Nekem ehhez nincs erőm :D
2013. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdem a legelején , nem is a nyárral , még azelőttről. "


fúú, na itt fel is adtam :D

2013. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
eZZel foglak agyonverni...
2013. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ja, amúgy bocsi, hogy teleszarjuk a témádat
2013. szept. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

1 -Rohadt unalmas vagy.

2 -14 évesen még ne dugjál senkivel.

2013. szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
3 -Ne ujjaztasd magad a buszon, ribê.
2013. szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Van egy fiú valami istenháta mögötti faluban, és a fiú a kérdező, meg az összes barátnője szerelmes, de a kérdező félénk meg csúnyácska, és nem tudja hogy van-e esélye a gyereknél, meg hogy mit csináljon hogy legye.


És mindkettő általános iskolás.


Én nekem nincs kedvem foglalkozni az egésszel, de ha valakinek van, akkor összefoglaltam kicsit hogy hozzám hasonlóan ne legyen senki aki erre dob ki vagy 5 percet az idejéből.

2013. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Christiano Ronaldo ***** válasza:

"és a fiúBA a kérdező, meg az összes barátnője szerelmes"


Má, nem hiszem el.

2013. szept. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog menni,ne haragudj..használj gumit,rokonnal ne csináld,egyebet nem tudok mondani.
2013. szept. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!