Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal. Szakítottam (részben miatta) a volt barátommal. De az új fiú lehet h csak hiteget mit tegyek? Segítsen vki! hosszú>

Figyelt kérdés
Talizgattunk és nagyon megszerettem.közbe még volt barátom. két éve voltunk együtt és nem volt már túl jó a kapcsi és a másik sráccal sokkal jobban éreztem magam. Elötte is célozgatott rá hogy milyen jó lenne ha összejönnénk.én 17vok ő 20. Pestre jár egyetemre. és mióta elkerült azóta mindig ír nekem nagyon szép smseket,de a hétvégi talikat meg elhalasztja összevesztünk és elmagyarázta hogy ő szeret csak még új neki ez a helyzet, és keveset van otthon. Mondtam nkei hogyha nem akar tőlem semmyt mondja meg. de ez volt a válasz. Ezen a héten nem írt nekem smst de lehet h azért mert ő hívott fel azért h beszéljük meg a dolgot.Nem tudom hogy most nekem kéne -e keresnem.És ő olyan hogy kb mindenkinek tetszik és ezt tudja is magáról, de akik jobban ismerik mindenkinek az a véleménye róla hogyha tényleg szeret vkit akkor azzal sokáig együttvan.
2009. okt. 8. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha annyi eszed volt hogy a bizonytalanért otthagytad a biztosat akkor szenvedj!
2009. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan hogy biztonytalan vagy biztos....

nem te döntöd el hogy kit szeretsz:|

és én már nem szerettem úgy a volt barátom vele meg sokkal jobb ...

2009. okt. 8. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj de tipikus "két szék közül a padlóra", szóval így jártál... ha már most összevesztek mi lesz később? hát ez szívás már bocs. keress egy újat, vagy élvezd a szingli életet, de ne okolj senkit semmiképp, csak magadnak köszönheted:)
2009. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Járt utat a járatlanért elhagyni nem mindig bölcs és általában ésszerűtlen megoldás. Egy kicsit várhattál volna ezzel a döntéseddel, amíg az újat kiismered. 2 év után mindenkinek ellaposodik a kapcsolata a párjával, ahogy így elnézem neked ez volt az első igazán hosszabb partnerkapcsolatod. A szerelem nem örök dolog, és a nagy Ő sem létezik... Csak mindig találunk magunknak egy szimpatikusabb embert. Aki mellesleg 2 év után már nem biztos, hogy ugyanolyan szimpi :) ...

Neked a legjobb tanács az az, hogy beszéld meg az új pasival mi is a pálya valójában(azt tudnod kell, hogy aki egyetemre jár annak sok ideje a tanuláson kívül nincs).

Ha nem kellesz, menj vissza a volt barátodhoz.

2009. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az az érdekes h mintha pont a saját helyzetemet olvasnám. De szóról szóra. Nem tudom szerintem bizonytalan. Sztem kérdezz rá.
2009. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ehh:) hát én már rákérdeztem s aztmondta h nagyon szeret... és most hétvégén együtt voltunk, nagyonjó volt vele... és még cska nemisakarta azt... pedig azthittem majd rögtön de kellemesen csalódtam:)
2009. okt. 11. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az előző vagyok. Kísértetiesen olyan mint az én helyzetem és én is lefeküdtem vele és nagyon fantasztikus volt. Életem legjobbja biztosan állítom. És szerintem ő is meg én is szerelmesek vagyunk csak nem tudjuk kimondani. Vagyis egyikőnk sem tudja előbb. De nagyon örülök h neked kimondta és sok szerencsét szerintem az ilyenek nagyon jó pasik.
2009. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem szereted a régit így a tiszta hogy vége lett de az új meg gondolom csak dugni akart egyet. Egy foglalt csaj jó, mert ott van ha éppen kell de a sok szarság nélkül.
ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!