Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyen a párom szülinapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen a párom szülinapja, ha összevesztünk az anyjával?

Figyelt kérdés

Tegnap az anyja elég csúnyán megbántott... Kibeszélt a hátam mögött (nem tudta hogy hallom), mert elégedetlen volt velem. Szerinte rendetlenségre jött haza a nyaralásból...gyakorlatilag viszont fél napig csak a konyhát takarítottam, hogy eltüntessem a gyerekei által felhalmozott szennyest... A lényeg, hogy nagyon rosszul esett, hogy ilyen aljas módon beszélt rólam a hátam mögött, pedig miatta fáradoztam...

A páromnak jövőhéten lesz a születésnapja, hogy legyen?? A tervezett ajándék miatt (formatorta) is szükségem lett volna az anyja segítségére, hogy esetleg hozza el a cukiból és tároljuk náluk (mivel náluk ünnepeltük volna). Így viszont semmi kedvem átmenni, sem pedig segítséget kérni tőle. Nyilván az én lakásomban is lehet szülinapozni, de azért csak illene a családjával is ott lennem... Csináltassam meg egyedül a tortát és adjam át neki nálam, ezzel kihagyva a családját? Vagy mit kéne tennem?


2013. szept. 3. 11:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nyilván ez esetben a párom boldogsága a legfontosabb, de attól tartok ha át kéne mennem "jópofizni", csak elrontanám a hangulatot, mert nem tudnám megjátszani, hogy nem bánt ami történt. Az talán még rosszabb, mintha át sem mennék... Nem tudom. Ti mit tennétek?
2013. szept. 3. 11:54
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne mérgesítsd el a viszonyt.

Inkább beszéld meg nagyon szolidan négyszemközt, ami problémád van. Ha aljasnak neveznéd az édesanyámat, nagyon rosszul esne. Természetesem minden konfliktus megoldásában a párodnak is lépni kellene a szülei felé.

2013. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Meg lett beszélve. Elmondtam a páromnak, hogy mit mondott az anyja, ő meg kézen fogott, hogy tisztázzuk le. Az anyja csak vihogott, mikor elmondtam, hogy fültanúja voltam a szavainak... Mentegetőzött, hogy ő nem úgy gondolta. A párom is kiállt mellettem, mondta az anyjának, hogy baromi nagyot tévedett... Az anyja meg próbált leterelni, hogy ő a fiából indult ki, mert ő sosem tesz rendet a szobájában (mikor a párom napi 12-14 órákat dolgozik) bla bla...

Gondolom a kedves anyuka nem jószándékkal hasonlított egy bizonyos másik leányzóhoz, mikor engem minősítgetett...

2013. szept. 3. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondom! Ne mérgesítsed el a viszonyt. A válaszod szerint nem nagyon törődsz vele. És a párod is jobban kiállhatna melletted. Ha meg nevet, akkor szólni kell, hogy ne tessék nevetni, mert ez engem bánt. és ez után kell a párodnak kiállni melletted.
2013. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én biztos elmennék. Anyuka úgyis azt szeretné, hogy Te ne jelenj meg a szülinapon. Már csak azért is ott lennék! Jópofizni pedig nem hiszem hogy kéne, mert az anyukáján kívül gondolom lesz még ott pár ember, akivel jól tudod érezni magad! Az anyukát pedig kerüld és nézd levegőnek! Ennyi!
2013. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem törődök vele? 1 órás sírással kezdődött a reggelem a történteknek köszönhetően... Az anyukának meg lett mondva, hogy ne vihogjon, erre az volt a válasz, hogy én meg ne bőgjek meg ne hisztizzek.

Eddig elvileg nagyon szeretett meg "kedves volt", nem tudom miért indult meg ellenem és miért hasonlítgat egy majd' 20 évvel idősebb nőhöz (a másik fiának újdonsült barátnője).

Lehet, hogy nem szeretné, hogy ott legyek, de igazság szerint én se szeretném, levegőt venni nem tudnék jó szájízzel, nemhogy mosolyogni, szülinapozni olyan emberek között, akiknek kibeszél(t).

2013. szept. 3. 12:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire mellre szívtad, akkor ne menj el! Már pedig a válaszaid azt bizonygatják, hogy még a térdre esős bocsánatkérés sem nagyon engesztelne ki... Ne rágd magad ezen, nem kell elmenned és kész!
2013. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor ünnepeljünk külön nálam is, meg ő a szüleivel nélkülem?
2013. szept. 3. 12:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajjjj.... IGEN!! Ha ennyire elzárkózol a családjától, akkor kénytelen vagy!
2013. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ha nem áskálódna az anyuka, nyilván nem zárkóznék el.
2013. szept. 3. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!