Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35-40 körüli férfiak összeálln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 körüli férfiak összeállnátok egy 21-22 éves nővel? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei és vagy hátrányai egy ilyen kapcsolatnak? esetleg magának a fiatalabb nőnek?
2013. szept. 3. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy komplexus nélküli nő nem jön össze ennyivel öregebb pasival?

Előnyök: a pasi örül a szűk, könnyen megszerezhető húsnak.

Hátrányok: a csaj bulizna, tanulna dolgozna, a pasi családot alapítana. Sok veszekedés és akár szakítás is lehet belőle.

2013. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne magázz! :D

Nem állnak össze, de én összeállok veled, amennyiben 21-22 éves nő vagy. XD


F26

2013. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan válaszolva: nem. 21 éves koromban volt utoljára 21 éves csajom, egészen mostanáig a saját korom -3/+1 év sávból voltak nőim. A jelenlegi párom 7 évvel fiatalabb, de mivel már 40 vagyok, így ennek nincs sok jelentősége, ez már nem jelent generációs szakadékot, míg egy 21-22 éves akár a lányom is lehetne.
2013. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen az életemben, 2 szép kislány az eredmény
2013. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 60 évesen is xd

F20

2013. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!