Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy ezek okok-e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy ezek okok-e, hogy féltékeny legyek a páromra?

Figyelt kérdés
lassan 1 éve együtt vagyunk, fél éve együtt élünk, először az ő szüleinél, majd ketten sajat albérletben, most pedig a munkánk miatt az én szüleimnél. Nagyon féltékeny vagyok, és nem tudom, hogy okkal-e. Azt tudom, hogy nagyon szeret engem, tervezi, hogy elvesz, családunk lesz, én vagyok az igazi.De ha valami miatt veszekedunk, néha kicsit eldurvul, majdnem szakitunk, pedig tudjuk, hogy úgyse fogunk, csak az indulat hevében mindent mondunk sajnos egymasnak, de leginkabb ő nekem. Olyankor nem néz semmit, azt mondja annyira felidegesitem, hogy nem tud uralkodni magán, és akkor mond olyanokat, hogy nem szeret soha nem is szeretett felejtsem el, majd megy máshoz, ez se jó az se jó stb stb. Mindenféle dogokat ami nekem rosszul esik. Nem érti meg, hogy ne mondjon nekem ilyeneket, mert ezekre fogok gondolni és nem tudok boldog/vidám lenni. Hogy tudnék felhőtlen, boldog lenni?
2013. szept. 3. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ne idegesítsd fel.Ennyi
2013. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmondta,hogy ezeket akkor mondja,ha feldühíted.Köszönheted magadnak,hogy ilyeneket hozol ki belőle.Mi értelme még utána is ezen kattogni?Semmi
2013. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Azért azt vedd figyelembe, hogy ha összeházasodtok, sokkal többet fog megengedni magának.

Ezt gondold át.

2013. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Féltékenységre nem, de elgondolkodhatnál a kapcsolaton. Veszekedés közben sem kellene kegyetlenkedni, azzal meg senki se dobálózzon felelőtlenül, hogy nem szeretlek, elhagylak. Az ilyen szavaknak súlya van.
2013. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos mostanában nem a legjobbak a körülményeink, sok a stressz és egymáson vezetjük le a vitáinkkal.


Ezt én is mondtam neki már nem egyszer, hogy ne mondjon nekem olyanokat amiket nem gondol komolyan, nagyon rosszul esik, elgondolkodtat és okot ad a bizalmatlanságra.De nem érti.

2013. szept. 3. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a féltékenységhez.

Vitatkozni azért megtanulhatnátok...

2013. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is mindketten eleg induatosak vagyunk, ami nem egyszeru dolog. Viszont azert elgondolkodnek, igaz- e hogy annyira szeret, ha ilyeneket mond mergesen...
2013. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!