Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyértelmű egy férfi számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelmű egy férfi számára hogy tetszik a nőnek ha a nő mindig nézi?

Figyelt kérdés
Rengetegen írják, hogy a nők olyan jeleket adnak ha tetszik nekik valaki amiket normális ember nem is vesz észre. Van egy férfi sokszor látom, mindig nézem ilyenkor, persze nem fél órát, hanem pár másodpercet aztán ahogy szokás amikor ő is néz elkapom a tekintetem. Na szerintetek létezik olyan, hogy ebből nem sejti a manus hogy tetszik a nőnek, amikor állandóan nézi? 24/L
2009. nov. 1. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire értelmes, ha nagyon hülye nem veszi észre. De ha pl elkapja a pillantásod, és rá mosolyogsz, vagy ilyesmi, akkor meg van rá az esély hogy észre veszi:)
2009. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem rengetegszer volt ilyen, de csak utólag jöttem rá hogy tetszettem a csajnak:D Egyértelműbb jelek kellenek, ezek a jelek amiket írtál hogy nézed pár másodpercig ezt úgy is értelmezheti hogy ismerős vagy neki, vagy emlékeztet valakire.
2009. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Többszöri nézés esetén egyértelmű. Legalábbis számomra, az már egy kis flört, főleg ha egy sanda mosoly is társul hozzá!
2009. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig mindig elkapta a pillantásom, de remélem azt gondolja azért nézem mert tetszik, és nem másért.. Mosolyogni azért nem szoktam annyira nem volt bátorságom:)
2009. nov. 1. 22:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint akit nem ismertek de észreveszitek hogy többször néz ha összefuttok akár buszon vagy bárhol akkor egy idő után megjegyzitek az arcát és tudjátok hogy ő az aki...:)
2009. nov. 1. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Így igaz:)
2009. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem sem elég a puszta nézés. énis sokszor megnézem a csajokat, hiába nem akarnék vele semmi komolyat (mondjuk egy hájas csaj - hogy nézhet igy ki valaki alapon), szóval mindenképpen egyértelműbb jeleket kell adj neki, ha valamit akarsz tőle. molyos, kacsintás, ilyesmi megteszi

19/F

2009. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Akkor most leírom, hogy nálam ez, hogy működik, mert szerintem a többi férfi is hasonlóan gondolkodik.

Sajnos én is csak kevés jelet tudok értelmezni a nők sokrétű közeledési megnyilvánulásaiból, de a szemezés azért egyértelmű, bár ez sem mindig. Ha a nő a szemembe néz és mosolyog egyet az mindig egyértelmű. Viszont ahogyan te is csinálod az nem egészen, amikor a lány elkapja a tekintetét amikor ránézek, akkor én mindig úgy gondolom, hogy megnézett rajtam valamit, de nem akar tőlem semmit és ezért kapja el a tekintetét. Az a baj, hogy a nők számtalan olyan jelet próbálnak alkalmazni, amit a legtöbb férfi nem tud értelmezni vagy észre sem vesz és aztán mi vagyunk az idióták. Egyértelműbb jelek kellenek!

22/F

22/F

2009. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem, én nagyon nem veszem észre az ilyen női jeleket. Számtalanszor volt már hogy azt hittem tetszem a csajnak, erre kiderült tévedtem, azóta nem igen figyelem ezt. 21/F
2009. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!