Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai 2 hét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai 2 hét után együtt aludni a barátommal? 20 és 24 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 22:38
 1/9 pirosalma4444 válasza:
Szerintem egyáltalán nem a ti korotokban..
2013. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ööö... Ha két nap után döntöttek a "járás" mellett akkor igen. Viszont ha megadtátok a módját az udvarlásnak (azaz a srác) akkor nem.
2013. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban szerintem sem korai. Igazából mi úgy jöttünk össze, hogy néha találkoztunk, majd egy alkalommal eljött hozzám, lefeküdtünk, és onnantól kezdve együtt vagyunk.
2013. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi 24, 25 évesek vagyunk egy és kb 3 hét után volt szex korainak éreztem
2013. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mi is ennyi idősek voltunk akkor...azóta már házasok:)


27/N

2013. szept. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Áccsi. Ez csak együtt alvás volt, nem volt szex... Csak, mert mindenki ilyen választ írt.
2013. szept. 6. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:

ja, előző voltam...mi is ottalvásnak terveztük, csak több lett belőle:)))


de nem nem korai akkor sem:)

2013. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem volt szex.. :D
2013. szept. 6. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaja én is azt hittem hogy sima ittalvás lesz, mi is úgy terveztük aztán több lett xD

Bánom is meg, nem is mert nekem korai volt..

2013. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!