Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl korai lenne eljegyeznem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai lenne eljegyeznem a barátnőmet? Egyáltalán normális h ilyen régóta együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
19 évesek vunk. 7 éve vagyunk együtt. Tehát 6.os korunk óta. Hatalmas a szerelem még mindig. Vannak nekünk is problémáink, de semmi komolyabb. Sokak szerint nem normális h ilyen régóta együtt vagyunk, mert ez természetellenes. Soha nem csaltuk meg egymást és a barátnőmön már úgy érzem h elvárná a gyűrűt. Egy ált. suliba jártunk, utána egy gimibe (de nen egy osztályba), majd már egy főiskolára járunk. Össze is költöztünk már.
2013. máj. 12. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Durva.:D
2013. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem korai, csináljátok ahogy nektek jól esik! csak ne legyen ilyen 20 éves jegyesség, annak nincs sok értelme.
2013. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy érzed hogy még 20 év mulva is szeretni fogod , és nem bánod meg h ha most megkéred akkor hajrá! szorítok nektek :)
2013. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérd meg a kezét! :))
2013. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy természetellenes? Szerintem irtó aranyos:D
2013. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nem normálsi, hogy ilyen régóta együtt vagyunk", aki ezt mondta az a nem normális. Szerintem ilyen kis cselekkel kéne kiderítened, legjobb barátnőket kérdezd meg, és hasonló dolgok.
2013. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh *.* ez milyen aranyos :) gratulálok nektek,sok boldogságot a továbbiakban is :) ez nagyon király dolog,ne hallgassatok másokra,egyáltalán nem gáz,sőt...mellesleg sztem egy 19 éves lány nem várja el tőled h eljegyezd.ha szeretnéd,akk várj vele,bár ennyi év együttlét után sztem nincs akadálya h eljegyezd :) biztos örülne neki.sok sikert :D
2013. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ti tudjátok, de most fogtok változni,

amúgy ez még csak a kezdet N

2013. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A valóság: felébredtek,aztán mentek össze-vissza,mivel még semmiféle tapasztalatot nem szereztetek az életben.De hajrá,legalább még egy válással gyarapodik a nemzet.
2013. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 °°Lucyferia°° ***** válasza:
100%
màr össze is költöztetek, tehát tudjàtok milyen a màsik valójàban és úgy szeretitek egymàst. mint egy tündér mese. büszke lehetsz magatokra. folytasd a mesét és valami különleges módon kérd meg :) aki azt mondta nem normàlis dolog az csak irigy
2013. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!