Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom nem hiv sehova magaval. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello!

A baratnommel lassan 1 ev egyutt vagyunk de ez meg csak most kezdett el idegesiteni. Van sokszor mikor a baratnoivel mennek a varosba vagy osszevissza es engem.nem hiv h mennyek en is persze ha mondom h szeretnek menni akkor nem ellenkezik es ha en hivom barhova jon velem. Es lenne meg egy gond, hogy ha kint vagyunk haverokkal bicozunk es ok is kint vannak es ha latnak is nem jon oda hozzam adni egy puszit megkerdezni micsinalok mindig nekem.kell odamennem es mostanaba elkezdett elegge zavarni. Amiko megkerdeztem h miert nem hiv azmondja nem akart zavarni mert biztos van mas programom a barataimmal. Mit tegyek hogy ne lrgyen ilyen?


2013. szept. 3. 23:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Be van épülve a barátnői seggébe...ez van....mellesleg a csjaos programra nem tragédia ha nem hív, sok a zilyen lány....
2013. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 megmondo007 ***** válasza:
van helyette ezer másik :) mond neki hogy good by!
2013. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 megmondo007 ***** válasza:
amúgy, igen, a te dolgod odamenni és köszönni, hogy ezeket a fiatalokat kézen fogva kell végigvezetni az életen, hát megáll az ész :) mit tehetnél, mond meg neki kerek perec...
2013. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Egyrészt, azt ne várd el, hogy a szingli barátnői közé el fog téged hívogatni, mert most gondolj bele, te elhívnád a baráti társaságodba barátnődet úgy, hogy tele van viszonylag jóképű szingli csávókkal? Gondolom nem.


A másik dolog, te vagy a csávó, egy lányt körbe kell ugrálni, nem pedig azt várni, hogy téged ugráljanak körbe. Ha ez nem tetszik, ne legyen csajod.

2013. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ja és nem úgy kéne állni egy kapcsolathoz, hogy amennyit én adok, ugyan annyit várok vissza, mert akkor csalódás lesz a vége. Többet adj bele, de kevesebbet várj vissza.
2013. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az a gond akar mennyit adok bele csak.minimalisat kapok viszza. Akkor mondjatok olyan programokat amiket tudok vele csinalni egy szar varosba.
2013. szept. 4. 00:01
 7/27 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem kutya, hogy pórázon tartsd, hagyj neki mozgás teret. Mikor kint biciklizel a haverokkal, és meglátod őt a barátnőivel, akkor pontosan miért várod el tőle, hogy oda menjen hozzád puszit adni? Hogy felvágjál előttük a barátaid előtt? Egy taj paraszt vagy!!!
2013. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem csak azert varomel hogy figyeljen ram. Van neki annyi tere amennyit akar ma sem beszeltem vele csak este.
2013. szept. 4. 00:19
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan lányok tetszenek, akik nem mutatják ki szeretetüket felém, de dúl bennük a szerelem. A te csajod is ilyen. Ha tudnám, hogy ki rögtön elcsábítanám.
2013. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért ez erős volt:D


Kérdező-jó h már nem visz magával a csajos összejövetelekre.. ne viccelj már:D amikor meg bicajoztok, minek menjen oda? ha meg odamenne, akkor azon nyivákolnál, h nem ad neked mozgásteret.... komolyan irigylem a problémádat:D

2013. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!