Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit gondoltok, tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok, tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú az osztályból. Nyári szünetben először facebook-on beszélgettünk, aztán megadta a skype-ját és ott is beszélgettünk párszor, de mindig én írtam neki, és olyankor is mindig én kérdezgettem, mert mindig filmeket néz vagy játszik......

Az iskolában nem nagyon találkozunk, mert az osztályt kétfelé osztották és egy csomó óra külön van tartva és másik csoportban vagyunk :/ De volt, hogy beszélgettem vele, meg ilyenek.

Pl. legutóbb barátnőmet megvártam, mert ingyenes tankönyvet kap és mondták, hogy akik ingyen könyvet kapnak, menjenek oda 3-ra a könyvtárhoz...és mi ott dekkoltunk kb. fél-3/4 5-ig és ott volt az adott fiú is és ott ökörködtünk, hogy csikiztük egymást, meg ölelgetett, meg poénból felemelt meg ilyesmi...és barátnőm is ott volt és mondta, hogy szerinte tetszem neki, különben nem ölelgetne, meg ilyesmi.

Aztán bent voltunk a könyvtárban és ketten leültünk pihenni és hozzábújtam és nem szólt, hogy menjek arrébb, vagy ilyesmi...jó mondjuk ez amiatt is lehet, hogy nem akart bunkó lenni, hogy csak így azt mondja, hogy menjek arrébb, de na..

és amúgy azt is megkérdeztem, miért nem ír vissza skype-on és azt mondta, azért, mert lusta gépelni és neki kb. fél óra, mire leír egy mondatot.

Szóval ezek alapján szerintetek mit gondolhat rólam? Tetszem neki?


2013. szept. 4. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem,igen:D
2013. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!