Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromi nagy a korkülönbség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi nagy a korkülönbség, mégis néha úgy érzem, "tetszem" neki. Nekem ő nagyon tetszik. Mit gondoltok erről? :/

Figyelt kérdés
Ő 30, én 15. Nekem már vagy 3 éve tetszik, és amikor együtt vagyok vele, mindig végig vigyorgok mint a vadalma, mégsem merem neki elmondani, hogy bejön... A szüleim ismerőse, van csaja és 2 gyereke is...Szóval enyhén szólva gázos a helyzet. A múltkor megkérdezte, hogy bejövök -e neki,meg, hogy összejönnék-e vele mondtam, hogy nem, mert 30 éves. Hazudtam... Amúgy elég régóta beszélgetünk msnen is, legfőképp ő kérdez a nem létező szerelmi életemről...Meg közölte, hogy ha egy olyan jó csaj mellett aludhatna mint én, tuti, hogy reggelre "sátrat verne". Tudom, hogy nem normális meg stb. mégis kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről. Nagyon nagyon bejön nekem, és már tök kész vagyok érzelmileg meg idegileg is. A csajával nagyon rossz a viszonya, csak a 2 gyerek tartja őket együtt (állítólag már az sem sokáig...) Egy elkeseredett 15 éves csaj.
2010. jún. 25. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Szia.Ma már nem kapsz egy normális választ sem.
2010. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye, kérlek... kétszer annyi idős, mint Te... mit vársz, őszintén, mit vársz? Majd elhagyja a feleségét egy 15 évesért??? Meg a KÉT GYEREKÉNEK TE LESZEL AZ ANYJA? Belegondolsz ilyenekbe? Majd mondják, hogy ez a 3 gyereke? Neeem, ez a kedvesem, akit dugok éjjelente...
2010. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy pedofil állat, akkor lehet valami közös "jövőtök". Felejtős ügy szerintem, inkább a korodbeliekkel ismerkedj, úgy se lesz jó vége. Egy 30 éves családra vágyik főleg, te még tanulsz, jó pár évig. Normális választ írtam.
2010. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El kell felejtened az ilyen gondolatokat is...kis túlzással az apád lehetne...
2010. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a norm válaszokat...és szerintetek mi lenne ha elmondanám neki? nagy ciki? mert már nem nagyon bírom :S
2010. jún. 26. 00:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd el, tudod mi lesz? Lefektet... Mert hát ki ne használná ki, hogy 30 évesen kap egy finom, rózsaszín puncit...
2010. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De amúgy város/kisváros/falu ahol laksz?
2010. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Budapesten lakok, de ez mért számít?
2010. jún. 26. 00:10
 9/10 anonim ***** válasza:
mert ha pl. faluban, akkor nagy balhé lenne belőle.
2010. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát ha a viszonya rossz is a feleségével,a bókokat akkor is csak azért mondja,hogy lefektessen,vagy ,hogy hülyítsen.

És hát 2-szer annyi idő mint te...

Mondjuk haver vagy barát az lehet.

És ha elszeretnéd neki mondani,amit érzel akkor tedd úgy.

2010. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!