Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy jó csaj vagyok meg aranyos, cuki stb... de valahogy nem tudom elhinni, mert akárhányszor szerelmes leszek és még alakul is valami, a végén mindig pofára esek csak...
2013. szept. 4. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Korod? :D
2013. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van valami ami után "rendszeresen" nem keresnek tovább?
2013. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak... folytasd tovább!!!
2013. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeress belém, én nem ejtelek pofára.
2013. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És nekem mért mondja mindenki,hogy jól nézek ki ,magas vagyok,aranyos és még sem tudok magamnak egy normális barátnőt keríteni???????
2013. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nem mondod :D ***** válasza:

Én nem vagyok jó csaj, de ha valaki rászánja az időt, hogy megismerjen, a végén nem akar elengedni. Érdekes módon, pont annál nincs esélyem, aki nekem kellene:))

Szerintem még nem találtad meg a megfelelő embert. Ne keseredj el, előbb-utóbb ebből is lesz kiút:)

2013. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kor ? lakhely ?
2013. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az a baj hogy túl jókba leszel szerelmes :D valami azt súgja :D
2013. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy túl fiatal vagy.
2013. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!