Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Miért épít le Minden lány?

26 évesen miért nem tudok eljutni odáig hogy legyen párom..?

Ennyire csúnya lennék?

Vagy az *önbizalom* hiányzik mert nem érzem teljes értékübek magam amiért anyagilag nem állok jól, és egy szobát bérlek csupán.. Szülői támogatás nélkül..

*Jövőkép nélkül*.. Vagy mi nem stimmel...? Negatív lennék vagy kishitü esetleg Mindezekkel eggyütt antiszociális és alternatív...? Vagy ha lenne pénzem minden egyszerübb lenne..? Tényleg minden csak erről szólna.. számításról.. és jövőképről?

Ingoványos talajon járok és a sár egyre ragadósabb, és egyre mélyebbre húz mig végül végleg el nem nyel..?


2013. jún. 28. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
rakj ki képet megmondom mi a baj :)
2013. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az anyagi biztonság sok nő számára fontos, talán ezért, talán az önbizalom és a céljaid hiánya miatt. A leírtak alapján, én sem kötném veled össze az életem.
2013. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 saluosi válasza:

Még nem késtél le semmiről!Én pont 26 évesen jöttem össze az első élettársammal,akivel öt évig voltunk együtt.Aztán a következővel 13-at.

A párkeresésben sokat segít az önbizalom,a vonzó külső,a magabiztosság,a vonzó jövőkép.Gondolom,hogy még mindegyiken tudsz javítani!

Fel a fejjel,sok sikert!Előtted az élet!!

2013. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kruse ***** válasza:

azért mert árad az írásodból a depresszió meg az önsajnálat.

Amíg ez nem változik nem is lesz nőd.

2013. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az önsajnálat is viszonylagos..


Köszönöm a biztatást atoll a válaszolótól akitől kaptam..


A tények pedig eddig magukért beszéltek.

Megint csak oda lyukadtunk ki hogy egzisztencia.


Úgyhogy el kell hagynom ezt az országot, de vissza már nem jövök többet..

2013. jún. 28. 23:54
 6/9 kruse ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy ezért kell lelépned még az országból is.

Szerinted más fiatal hogyan él?

Nem azzal van bajod, h szobát bérelsz. Ez mondjuk attól is függ, milyen nőkre buksz.

2013. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha lenne pénzed egyszerűbb lenne mivel te is írtad,h az önbizalmadat igen csak leszívja a csóróság. De hidd el nekem a nőket nem érdekli ez.

Jó persze biztos van ilyen de azzal nem kell törődni. A pasim pl. nevelőszülőnél lakik semmi pénze nincs de nem tök mind1? :D

ha akarsz küldhetsz am képet.

2013. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt nem jutok 1-ről a 2re 10 év múlva sem ehhez nagy számításokat sem kell végeznem.

Olyan lányokra akik egyszerüek és kedvesek,korombeliek.

2013. jún. 29. 00:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Talán a saját elvárásaimnak nem tudtam eddig megfelelni.
2013. jún. 29. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!