Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék ha túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ha túl nagyok az elvárásaim? 16/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami fú de jó csaj, mondjuk hogy átlagos. Mégis úgy érzem nagyok az elvárásaim egy fiúval szemben. Nem csak kinézetre hanem mindenhogyan. Nem tehetek róla, de általában nem tudok olyanba beleszeretni aki nem jön be vagyis "nem felel meg az elvárásaimnak".
2013. szept. 4. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden nő ilyen, miért akarnál változtatni?
2013. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mik azok az elvárások?
2013. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mostmár nem csak a jó csajoknak kell félisten,hanem az átlagosoknak is
2013. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kocka has, kigyúrtság, sok pénz, meg egy Porsche?
2013. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyok? Add lejjebb őket, ilyen egyszerű.
2013. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne kezdj olyannal akibe nem tudsz beleszeretni.

De arra számíts,hogyha nem állnak arányban azzal amit nyújtaszl,sokáig egyedül maradsz.

2013. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát azért legyen kicsit izmos, arcra is helyes, magas, határozott, de ne nagyképű bunkó, okos, vicces, de ha kell komoly, kicsit hasonló érdeklődésű körű mint én (pl. szeresse az állatokat ne ijedjen meg egy könyvtől), ne legyen piás, cigis, drogos… Hát nem tudom kb. ennyi. Nem kell nekem 16 évesen pénzes pasi, az majd biztos a húszas éveim környékén válik szükségessé.:D Lejjebb nem tudom, hogy adhatnám. Ha egyszer valaki nem tetszik azzal nem szívesen vagyok együtt. Vagy ha összejönnék vele később még azért kialakulhat a szerelem részemről?

Amúgy inkább az a baj, hogy sokat várok magamhoz képest, ahogy a 6-os írja. Hisz mondom én max átlagos vagyok külsőre, és a személyiségem se a legmegnyerőbb mert elég alacsony önbecsülésű vagyok.:/

2013. szept. 4. 22:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Toronyóra lánccal nem kéne?


Lehet rá esély,hogy beléd szeret egy,de minden làny ilyen pasit akar mint te,szóval nálad sokkal jobbakból válogathatnak.

2013. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na igen és mit tudnál nyújtani egy ilyen pasinak ? hmm? Hát pont annyit
2013. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az elvárásokból lejjebb kell adnod ˇ_ˇ
2013. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!