Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálhatnék? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,nemrég jöttünk össze és (1 hete) nagyon kíván (jó én is őt) De szerintem ez a tempó túl gyors nem az,hogy félek vagy valami csak nem akarok k*rvával járni.... !

2013. aug. 21. 11:07
 1/7 Noydra ***** válasza:
Korotok? Mert az nagyon nem mindegy hogy 15 vagy 25 :D
2013. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 16
2013. aug. 21. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
valami ebben nem stimmel. ha egy lány már egy hét után akarja a szexet az vagy nimfo, vagy ki akar használni. gondolj bele. egy hét alatt ki sem alakult a megfelelő bizalom szerintem.
2013. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11:13mas vagyok, ja és ezt lányként mondom.! ;)
2013. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van!! Mit csináljak ?
2013. aug. 21. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:

LÉGY ŐSZINTE. Mondd el neki mi bánt, hogy persze, férfi vagy te is, vannak szükségleteid, de nem akarod elhamarkodni. Ha bedurcizik,esetleg otthagy: nimfo.! Ha megérti, akkor pusztán csak ki van éhezve... és várj egy picit amíg jónak gondolod...


(Ez pedig egy túl személyes megjegyzés... azalapján amit elmondtál, és ne haragudj hogy ezt mondom, semmi közöm hozzá, de ilyen volt a legjobb barátnőm... és ha a pasija nem adta meg neki amit akart, mást keresett.!bocsi mégegyszer)

2013. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze értem én !! ÓÓh ne butáskodj nagyon köszönöm a válaszaidat !!
2013. aug. 21. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!