Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se vele se nélküle? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele se nélküle? Hogy mondjam meg neki hogy nem megy? 18L

Figyelt kérdés
megismertem pár hónapja egy aranyos srácot minden "normálisan" alakult összejöttünk minden király volt de közbe is kicsit furán éreztem magam és aztán rájöttem hogy valamiért nem tudok vele (se) lenni.történtek rossz dolgok régebben szerintem azért nem, de ezt nem mondhatom el neki, nincs olyan szinten a dolog, de a lényeg hogy nem megy nekem ez. de közbe nagyon szeretem, és nem akarom megbántani, fogalmam sincs hogy mondjam ezt el neki anélkül hogy bántsam.
2013. szept. 4. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ezt nem lehet úgy elmondani hogy ne bántsd meg :D
2013. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de amúgy meg nem hiszem hogy nagyon szeretnéd ha kidobod :D
2013. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
duplakávé
2013. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mire gondolsz, milyen rossz dolgok történtek régebben? privátban is megírhatnád. És ezek miatt nem tudnál lenni se vele, se mással? ennyire akadályoz? És később már tudnál lenni valakivel?
2013. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy megpróbáltad vele, mert szeretted volna, ha összejön.


De ahogy jobban megismertétek egymást, rájöttél, hogy igazán nem illetek össze, és nem szeretnéd azzal megbántani őt, hogy úgy maradtok együtt, hogy nem tudsz továbblépni vele, mert úgy érzed, nem illetek össze eléggé.


Biztos bántani fogja a dolog, ezt nagyon nem lehet elkerülni, de őszinte voltál. Gondolj azokra, akik évekig csüggnek egy fasziról, miközben már nem szeretik, csak nem jön jobb, és addig is kell nekik a párkapcsolat. Na te ennél most milliószor korrektebb leszel, szóval a srác nem fog annyira szenvedni. Ja és te megpróbáltad.


Majd egy olyannal összejön, akiben jobban bízol.

2013. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Szia. Bocsi, de a részemről nem működik. Szia." És otthagyod, nem veszed fel többé a telefont, ha ő hív.
2013. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!