Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lelhetnék magamnak párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lelhetnék magamnak párt?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre boldog lenni . Találni egy szerető társat . Aki nem pár hónapig szédít , hanem szeretne engem . Nem vagyok tökéletes .Tudom ,hogy vannak hibáim , félelmeim , de viszont nagyon tudok szeretni azt aki meghódítja a szívemet. Mit csinálok rosszul , hogy soha nem jön össze és én maradok hoppon .
2013. szept. 5. 00:19
1 2 3
 11/22 A.R. ***** válasza:
21/F :)
2013. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az elején mindig annak indul ,de meggondolják magukat . Nem értem mi az oka ? Akivel most is együtt voltam . Ő is azzal jött m hogy komoly kapcsolatot akar és megtesz értem mindent . Nem rég közölte velem ,hogy nem szeret és kidobott és én megint egyedül maradtam . Minden hitemet belé fektettem .
2013. szept. 5. 00:56
 13/22 A.R. ***** válasza:
Ne légy naiv, figyelj oda picit jobban, ha tanácsra lenne szükség pasival kapcsolatban bátran írj kiscsillag :)
2013. szept. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Igen,de ezek az emberek terelhetnek a megfelelő felé.

Hülyeség tudom,de én ezzel nyugtatom magam :)

2013. szept. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom , hogy naiv vagyok ,de próbálok néha következetes lenni . Ha már szerelmes vagyok kicsit nehéz ezt betartani mert oda vagyok azért a férfiért .
2013. szept. 5. 01:07
 16/22 anonim ***** válasza:
Te rám vártál eddig.
2013. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nehéz megtalálni a megfelelő embert, mert mind különbözően gondolkodunk. Sokszor nem jön le elsőre, hogy ki milyen vagy csak később derül ki, hogy mégse ő az igazi. Vannak akik nem túl kitartóak és ha probélmák vannak inkább feladják. Lehet kitartóbb embereket kellene keresned. Sokat nem lehet tenni, csak gyakorolni és jobb emberismerővé vállni. Előbb utóbb úgyis belefutsz abba, akit meg kell találnod :) 27f
2013. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, mint eddig, és ne csak a legjóképűbb pasiknak adj esélyt!
2013. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Vissza olvastad volna az elejét én nem a külső alapján válogatok. Hanem belső értékek alapján .
2013. szept. 5. 09:08
 20/22 A kérdező kommentje:
Nekem ez az 5 partner kapcsolat kicsit kezd megviselni lelkileg. Úgy érzem hiába szeretek bárkit nem fogok neki kelleni .
2013. szept. 5. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!