Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire nehéz olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz olyan párt találni aki szeretne családot is?

Figyelt kérdés

Én nagyon családcentrikus vagyok.


Házasság ,gyerekek.


Több mint 7 milliárdon élünk a földön.

Hol lehet az az 1?


26/N


2013. aug. 26. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

7 milliárdnak több mint fele nő, ezzel is számolj..:'D

Amúgy mennyit próbáltál már a több milliárd pasiból? hmm??

2013. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jogos...De lehet Nő való hozzám? :D (áh nem ..ez csak vicc volt :D )


Eleget ahhoz ,hogy tudjam milyet szeretnék.

2013. aug. 26. 22:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek, itt a földön.
2013. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

És ha épp az Űrben van? :D


Ne poénkodjuk már el a nyomorúságom :)

2013. aug. 26. 22:48
 5/16 anonim ***** válasza:

na és milyet szeretnél? :)

27/F

2013. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán van tapasztalatom az ilyesmiben csak azt tudom, hogy én szeretnék családot idővel. Az idővel pedig azt jelenti számomra, hogy végzek a tanulással, keresek munkát és ezzel pénzt, lesz egy házikóm ahol elélhet a kis családom és lesz félretett pénzem is. Ismerek sok olyan embert aki semmire vállal gyereket, de nekem ez nagyon nem fekszik. Ez nagyon felelősségteljes dolog. Még egy teknőst is hónapokba telik megvennem, mert nem akarom, hogy bármiben hiányt szenvedjen, ha már nálam kell élnie és mindent biztosítani akarok neki, ami kellhet a boldog életéhez, pedig ez csak egy kis állat, egy gyerek azért komolyabb dolog. Az emberek egy része lehet ilyen hozzáállással van, mint én és így elhúzódhat a családalapítás. Aztán biztos van olyan réteg is, aki fél tőle, akit nem érdekel és akit hátráltat valamiben.
2013. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyébként 20/F.
2013. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem tudom én azt hittem sose találok... aztán megláttam egy pasit, megtetszett, odamentem hozzá és már a családról gyerekekről beszélünk :)

szerintem annyira a szerencsén múlik tényleg hogy nemigaz

22/L

2013. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

20 évesen még én is így gondoltam.


De,nálam lehet vicces, de beindult valami biológiai óra, ami 30-40 körül szokott .. :)


Milyet szeretnék?

Nem tudom leírni, mert akkor azok csak elvárások lennének.


Imádjon, csókoljon, rajongjon értem, egymáshoz összebújva aludjunk, reggelivel ébresszen , lepjen meg akár egy nád szállal :D

Csak legyen már mellettem... :)

2013. aug. 26. 22:55
 10/16 A kérdező kommentje:

Sok boldogságot Kedves 8-as :)


Akkor én balszerencsés vagyok :(

2013. aug. 26. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!