Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha a barátnőtök teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtök teherbe esne, akkor abortusz után vele maradnátok, vagy elhagynátok, azért, mert képtelenek voltatok megóvni a nem kívánt gyermektől?

Figyelt kérdés

Ez így felötlött bennem. Nem akarok szép regényeket arról mennyire szeretitek a kedveseteket és mennyire hűségesek vagytok. Csak választ, hogy igen vagy sem. És hogy miért.

És kérlek írjátok le a korotokat is.

Nagyon szépen köszönöm előre is minden férfi válaszát ebben a komoly témában!



2013. szept. 5. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vele maradnék.Ha becsúszna a baba én fizetném az abortuszt,mert az én hibám.És ha szeretem,plusz az én hibám hogy becsúszott a gyerek persze hogy vele maradnék
2013. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

A téma alapjaiban komolytalan. Egyrészt nincs nem kívánt gyerek. Ugyanis azt az elején tisztázzuk, hogy gyerekre esély mindig van. Ez a mai elfajzott világ agyszüleménye, hogy szexelni akar mindenki, és ha gyerek lesz belőle (milyen érdekes, az meg hogy lehet?), akkor csak néznek mint a moziban. Na én nem ilyen vagyok.

Szóval én előbb gondolkozom, aztán cselekszem. Amúgy már volt szó a témáról, még nem feküdtünk le, megbeszéltük, mi lenne, nem vetetné el a gyereket és én sem akarnám, hogy elvetesse.

Szóval a kérdés alapból azért rossz, mert vannak, akik teljesen máshogy állnak a dologhoz. Hogy finoman fejezzem ki magam, a kérdés a napjainkra jellemző "dugógépek" hozzáállásához van igazítva.

2013. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a jellemtelen és gyenge ember hagyja magára azt az embert akivel közösen bajba került.
2013. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos.Én vele maradnék.Legalábbis minimum addig amíg tart a szerelem.

A gyerek becsúszott akkor becsúszott.Mindenképpen támogatnám amennyire csak tudnám.

Bár fiatal vagyok,és még sokáig nem szeretnék gyereket.De ha most történne meg.Akkor megpróbálnék "apa" lenni.Hiszen az enyém is.Ahhoz nem lenne szívem,hogy hagyjam apa nélkül felnőni.

Az érzések meg változnak

F20

2013. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Azt hozzáfűzném hogy mi az hogy képtelen megvédeni? Ha mindkét fél sz@rik rá hogy lesz-e következménye az etye-petyének akkor nem igazán értek még meg agyilag.
2013. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy ott hagynám. Maga az a tény, hogy ez mennyire megviseli és nem tennék rá még egy lapáttal. Meg amúgy is miért hagynám ott? Ezt az "azért, mert képtelenek voltatok megóvni a nem kívánt gyermektől" részt nem igazán értem, ezt kifejthetnéd bővebben. :D
2013. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kiegy.:*akivel közösen bajba került, és nem csak ebben a témában, hanem az élet minden területén
2013. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az 5-ösnek igaza van!

De vele maradnék. 28/f

2013. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nem mondod :D ***** válasza:
51%

"Hogy finoman fejezzem ki magam, a kérdés a napjainkra jellemző "dugógépek" hozzáállásához van igazítva."

Attól, hogy te még a régi idők felfogásával rendelkezel, még nem biztos, hogy helyes is az, amit írsz. Fiatalok vagyunk, mindenkinek joga van a párkapcsolathoz, amiben benne van a szex is. Igenis van olyan, hogy "nem kívánt gyermek", mert nem azért szexelünk ilyen fiatalon, mert gyereket akarunk, hanem mert ki akarjuk élni magunkat. Például, aki egyetemista, az nem valószínű, hogy meg fogja tartani a becsúszott babát, mert a mai világban senki nem köszöni meg, hogy elbasztad miatta az életed(idős korodra a kedves kölyök bedob egy öregotthonba, hogy ne legyen gondja veled). Tudod, ha veszek egy cipőt, akkor felpróbálom előtte. Manapság így van ez a házasságokkal is. Előtte megnézed, hogy találtok-e az ágyban és ilyenek. Persze ilyenkor megtörténhet, hogy becsúszik a baba. Szóval nem kell dugógép lenni, ahhoz, hogy baj történjen.

2013. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt voltak a szerelmesek Velencében- arra még az aranylakodalmukon is szívesen emlékeznek. De egy ilyen súlyos negatív élmény megindítja az eróziót és elsüllyed a szép szerelem. Nagyon gyakori, hogy ez után elhidegülnek egymástól és elválnak a párok.

Nem azért, ami a kérdésben van: nem azért a nagyon szép felelősségteljes feltételezésért "mert képtelenek voltak megóvni a nem kívánt gyermektől" hanem mert valahol mélyen eltörik, ami egész volt, és lehet ragasztgatni, de sohasem lesz olyan tiszta és szép, mint előtte volt.

2013. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!