Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti elhagynátok a meghízo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti elhagynátok a meghízott barátnőtöket, aki már 3 hete fogyózik?

Figyelt kérdés

Mióta a barátommal vagyok 15kg-t szedtem fel. Elég jól néz ki hozzám képest,izmos, sportos fiú,szóval félek hogy elhagy. Vagy talál magának csinosabb lányt.

Már beszéltem neki erről,de azt mondja hogy nagyon szeret,és esze ágában sincs szakítani. Viszont én folyton aggódok emiatt,főleg az ágyban ciki,tiszta husi lettem és tudom ,hogy már nem vagyok szexi.

Most fogyózok és már lement 4kg 3 hét alatt. Így vagyok 154cm/58kg. Amikor megismerkedtünk, 10 hónappal ezelőtt akkor voltam 47kg.

Szerintetek mellettem marad míg vissza nem nyerem a régi súlyom? Srácok,ti kitartanátok a barátnőtök mellett ?

19/L


2013. júl. 5. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy hagynám.

Akkor igen ha durván elhízna(+20 kg) és nem tenne semmit ellene..

2013. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod emiatt. Főleg ha mondta is hogy szeret és esze ágában sincs szakítani veled. Ha tényleg szeret, nem fog emiatt elhagyni. Persze az se hátrány ha nem hanyagolod el magad, tök jó, hogy teszel azért hogy jól érezd magad a bőrödben. Szerintem tök jól haladsz, nem olyan vészes az a felesleg én úgy gondolom.
2013. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt elkezdtél fogyózni, előtte méregtelenítettél, mer akkor nem lesz hatásos, és azt mondják, ha gyorsan fogysz visszajöhet s elő állhat a jojóeffektus. Ha érdelek egy homeopátiás méregtelenítés írj.


Szerintem, tetszel így is neki, csak mivel nem tudod elfogadni így magad ez feszélyez Téged, s csak bebeszélted magadnak, de idővel csak azt éred el, h Őt is zavarni fogja, ezt ne tedd, ne hangoztad előtte, h nem vagy elégedett magaddal, tegyél érte.:)

Amúgy is, ha szeret elfogad olyannak amilyen vagy és neki úgy vagy tökéletes.

2013. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha normálisan sportolsz és eszel akkor mindenféle miszikus "méregtelenítés" nélkül is lefogysz maradandóan.

Illetve ha a sportot nem hagyod abba.

2013. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, viszont tartsd a fogyokurat es mozogj sokat. Hidd el, amint visszanyered az alakodat, az onbizalmad is visszanyered, es megjobban fogsz tetszeni neki.
2013. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért mert meghízott nem. Ha elhagyja magát (nem csak fizikai értelemben), és nem lehet hatni rá, akkor igen.


Félre ne érts, de hogy a viharban tudtál tíz hónap alatt 15kg-ot felszedni? Az azért nagyon sok, nem játszott itt közre valami betegség?


A 4kg három hét alatt szerintem szintén túl gyors tempó, nem hiszem, hogy fogod tudni tartani a súlyod. Ne ess a tipikus fogyózó hibába, hogy gyorsan ledobod a kilókat, majd elégedetten vissza is rántod.

2013. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
# 4 nem misztikus, és tény, jobban lehet fogyni, de az sem jó, ha heti 1kg fogy az a jó, ha havi 1-et és így elkerülheti a jojóeffektust és igen mozgás fontos része, de nem csak, ha fogyni akar az ember.
2013. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es,én eddig semmi bizonyítottan tudományos cikket,álláspontot nem láttam erről a méregtelenítés dologról,szóval kételkedem benne,ha megbocsátasz.


De az nagyon igaz,hogy heti 0,5-1 kg fogyás a normális.

Kérdező ne siesd el,ne koplalj,a barátod szeret és megvár.Étkezz egészségesen mozogj,ne sanyargasd magad,és meglesz az eredmény:)

2013. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Úgy híztam vissza,hogy előtte meg 70kg voltam (ekkor még nem ismert a barátom) utána mentem le 47re.

Ahogy jött a szerelem,elkezdtem enni. Ráadásul a barátom is szeret enni,ezért állandóan vitt Mekibe,meg egyéb ilyen gyors éttrembe,és akkor nem is beszélek a moziról,ahol nagy popcornt ettem általában cukros kólával. Itthon meg mindig sütöttem a barátomnak sütit,amit együtt ettünk meg,majd később a maradékot nyom nélkül eltüntettem. :D

Így jött fel a 15kg.

2013. júl. 5. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ennekmind legyen vége,ha le akarsz fogyni..
2013. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!