Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nő a párom munkahelyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nő a párom munkahelyén, aki mindig kerülgeti és mivel szép nő, gondolom a páromnak is tetszik. A barátom viszont imád, szeret engem, mégis féltékeny vagyok. Mit tegyek? 25 / L

Figyelt kérdés
egyre inkább szeressem bízzak benne és azzal megtarthatom? félek ha kimutatom h féltékeny vagyok és bántom vele, még inkább elűzöm és a nőhöz sodrom. mit tegyek h ugyanugy szeressen és velem maradjon ne lépjen a nő felé?
2013. szept. 5. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeret akkor ne aggódj.

Attól meg hogy egy pasinak, vagy Nőnek tetszik a párja és szereti őt, attól még tetszeni mások is tetszenek.,

2013. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne fesd az ördögöt a falra...neked még soha nem volt olyan, hogy megbámultál egy pasit és bejött? Ha szeret, nem fog megcsalni, biztos a környezetedben is vannak férfiak akikre féltékns lehetne a barátod, de nem teszi, mert bízik benned, tedd te is ezt
2013. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zoliba' ***** válasza:
a másik meg,h te megkukulhatsz,ha meg akar csalni,meg is fog. Nem rajtad múlik. Sexelj vele reggelente,úgy nem is lesz inger neki..
2013. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"ha kimutatom h féltékeny vagyok és bántom vele, még inkább elűzöm és a nőhöz sodrom."


ha aztmondod,hogy szeret akkor szerintem ne csinalj semmit csak mégtöbb problémát generálsz

2013. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen emberek mindenki körül vannak. A féltékenységnek pedig úgysincs értelme.

Figyelj, már 25 éves vagy, ne legyenek naiv, kislányos elképzeléseid a szerelemről. Attól még, hogy szeretitek egymást, bizony megtetszik néha mindenkinek más is. De ez nem baj.

És mit tegyél? Hozd ki magadból a lehető legtöbbet, minden téren (ne miatta, egyszerűen magad miatt, ettől sokkal több önbizalmad lesz, és nem lesznek ilyen félelmeid, hogy mi van, ha más kell neki.) Ennél többet nem tehetsz és nem is kell. :)

Ha valakiért küzdeni kell, hogy veled maradjon, az már rég rossz lenne, szóval nyugi.

2013. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szuper csaj vagy, mind külsőre mind belsőre és mindent megadsz neki, 1000% hogy nem lép félre.
2013. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. szept. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!