Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak akkor ha külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor ha külsőre nem annyira tetszik egy lány mégis belül tökéletes számomra? 24/f

Figyelt kérdés
Nem vészes mert csinos lány, nincs vele semmi gond csak hozzá képest külsőre mindig szebb barátnőim voltak. Viszont ez a lány belülről rettenetesen megfogott pont olyan amilyenre szükségem lenne és végre nem a díszpi..ákra , csak az a bajom hogy a külső is nagyon fontos nekem úgy meg annyira nemjó már. Nem érdekel hogy ki mit mondana nem ez a gond hanem az hogy így nem tudok döntést hozni. Félek hogy ha összejövünk akkor ez hamar kiütközne rajtam és ő az akit baromira nem akarnék megbántani ilyennel, nagyon jó ember és nem is kívánhatnék jobbat, nemtudom hogy mi a helyes ....
2013. febr. 23. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha beleszeretsz a személyiségébe, külsőre is szépnek fogod látni.
2013. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Detto ugyanígy vagyok, csak én lány vagyok és a fiú nem jön be annyira.


De közben meg nagyon rendes, jó vele lenni, belsőleg nagyon kedvelem. Csak külsőleg annyira nem jön be. Hát passz. Én lehet megpróbálom vele, aztán majd kiderül. Azt mondják az okosak, hogy egy idő után szépnek látod azt akivel együtt vagy.

2013. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el bulizni, táncolj vele, ha érzded, hogy jólesik átölelni, vonzó, reagálsz rá. Átjár a közelsége, akkor ne foglalkozz vele, hogy vizuálisan mennyire szép, minden jól fog működni! Ha viszont semmi különöset nem érzel, nem kezd köztetek megváltozni a levegő a közelségére, egy-egy lassú szám közben, akkor ne kezdj vele! Mert ez az, ami igazán számít.
2013. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elso megmondta !
2013. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menjetek el együtt plázázni :D aztán mutass neki olyan ruhákat ami neked is tetszik. mondd h ebben nagyon jól nézel ki, meg ilyesmiket lehetne szerintem :D. ha velem ilyet csinálna a bnőm akkor az nem zavarna engem. biztos vannak olyan ruhák amik szerinted is jól állnak rajta, meg szerinte is csak ő nem merte azt bevállalni eddig mert eltér nagyon az eddigi cuccaitól, de ha biztatod h márpedig nagyon jó akkor majd hordja.
2013. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!