Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én miért vagyok ekkora szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért vagyok ekkora szerencsétlen a szerelemben? Most komolyan ennyire rühell Cupido?

Figyelt kérdés

23 év alatt csak olyan emberekbe zúgtam bele akik ezt nem viszonozták, akik meg körbelengtek azoknak nem volt ki mind a négy kerekük (komolyan, volt aki orvosi eset volt)

Pedig sosem ilyen adoniszokba szerettem bele, hogy azt mondhatná az ember hogy nagyra vágyó vagyok, nem, hétköznapi fiúkba :((( És semmi soha :(

Nem vagyok csúnya, nincs falábam szóval tényleg nem tudom mivel szolgáltam rá erre :( Mindenki csodálkozik hogy miért nincs még senkim meg hogy miért nincs önbizalmam pedig lenne mire állítólag. :( A sok csalódás után meg a nagy pasi keresgélés közben erre beleestem a legjobb barátnőmbe, de persze ott sincs esélyem, mert bár mindenki tudja róla hogy bi, ezt tagadja mégse néz rá a pasikra.

Szóval nincs esélyem senkinél :((( Mit tehetnék? Én nem akarok apácaként élni, ugyanolyan akarok lenni mint mások :'( Adjatok tanácsokat hogy mit tehetnék még magamért hogy végre rám találjon a szerelem :( Mert már meghalok ha ilyen szerencsétlen maradok egész életemre.


2013. szept. 5. 20:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy 23 lennél...


Lehetetlen, hogy mindössze ennyi eszed legyen 23 évesen...

2013. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha ilyen puhap*cs maradsz tényleg nem lesz senkid. És most határozd el, hogy férfi leszel. Megvan? És most kapcsold ki a gépet és menj ki! Aztán kezd el magad kiművelni ebben a témában. Ha nem hallottad még a kifejezést kezd el ott hogy beírod a keresőbe: PUA (és most sokan elkezdenek szarral dobálni)
2013. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én CSAK az őrülteket vonzom,szóval én nyertem.


Amúgy ne aggódj ennyire,ne görcsöld túl.

Lehet,hogy ezek az emberek vezetnek egy megfelelőhöz :)

2013. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

2-es

Dehát lány

2013. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok.. Írtam is hogy hétköznapi fiúkkal ismerkedtem mindig.

Ha pasi lennék nem izgulnék, de lányként lassan már körbe fognak röhögni hogy semmi tapasztalatom :'(

2013. szept. 5. 21:04
 6/23 anonim ***** válasza:
2-es valóban elkezdelek sz@arral dobálni, mert egyrészt a Puád szarrt se ér,nincs értelme... másrészt te p0csfej, legközelebb olvasd már végig... nő a kérdező te debil állat.
2013. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#2 - na nem azért, de mintha a kérdező csaj lenne...


Miért, miért? Állandóan ez a kérdés: keress máshol, hátha. Ha nem, akkor meg keresd tovább. Addig meg hallgasd ezt:


http://www.youtube.com/watch?v=j8_oucBYblI


Na nem mert pontosan stimmel a szöveg, hanem csak úgy. :P

2013. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Én több embert ismerek, aki hasonló korú és nem volt még senkije. Sajnos azt kell mondanom, mindegyik esetben a külsejük a hiba forrása. Ha jól nézel ki és rendszeresen társaságba jársz, lehetetlen hogy mondjuk az elmúlt 8 év alatt egyetlen olyan pasi sem mozdult rád, aki neked is bejönne.
2013. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Bulizni nem járok el az tény, inkább a visszafogottabb programokat kedvelem. Nem igazán tudom elengedni magam diszkóban. Inkább a belsőmmel lehet gond mint a külsőmmel, mert a külsőmet gyakran megdicsérik.
2013. szept. 5. 21:34
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi Cult of Personality, igyekszem nem rágörcsölni, csak már nehéz.. :)
2013. szept. 5. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!