Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

titokban szerelmes voltam egy fiúba és eleve elég félénk vagyok, beletelt egy kis időbe, mire eldöntöttem, hogy le fogom szólítani vagy valami..de ma láttam facebook-on, hogy összejött egy csajjal. olyan szar így, mert nekem minden reggel ő az első gondolatom, nap közben is csak rá tudok gondolni, hogy vajon mit csinálhat, este is csak úgy tudok elaludni, ha róla ábrándozok...ez most olyan szarul esett..de amúgy nem ez az első ilyen eset, hogy tetszett valaki és épp, amikor eldöntöttem, hogy odamegyek hozzá beszélgetni, amikor legközelebb találkozunk vagy valami, lett barátnője..csak ez most annyiban más, hogy a mostani kiszemeltembe tényleg szerelmes voltam, nem csak olyan fellobbanás volt..

igazából nincs konkrét kérdésem, csak így jó volt leírni, mert ez elég váratlanul ért és nagyon rosszul érzem magam miatta

15/L (és ő 18/F, ha számít valamit)


2013. júl. 8. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Akko légyszíves legyél belém szerelmes és akkor elvileg lesz barátnőm

Köszi

2013. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulság: Ne hagyd, hogy más lecsapja a kezedről.
2013. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:D A legjobb stresszoldó ha elmondod másnak a problémáid..Ne legyél félős,mert előbb utóbb elveszíted mint most is...

Menj oda kérdezd meg azt ha nem akkor nincsen probléma már tudod..

2013. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!