Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A partnerem iszonyat szarul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partnerem iszonyat szarul csókol, de nem merem neki elmondani. Hogy közöljem vele?

Figyelt kérdés
Csak a nyelvét használja, a szája végig nyitva van és konkrétan kinyalja a számat...
2013. szept. 5. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
XD szakadok az agyban :D
2013. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani neki, hogy nem túl ügyes, egyszerűen csak vezesd rá a dologra, ahogy neked jó. Nem bonyolult, legyél kicsit irányítóbb izgasd, ne engedd, hogy megcsókoljon, aztán szép lassan mássz bele a szájába, ahogy neked jó. - csak érzéssel.
2013. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miafnak vagy vele?
2013. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is iszonyat szarul csókolok igazából én meg nem használom a nyelvemet fogalmam sincs mit kezdjek vele

pedig már 25 vagyok :D

2013. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár nem ez volt a kérdés, de a barátomnak, -akinek én voltam az elsö- iszonyat érzéke volt, olyan jól csókolt:)

Kedves kérdezö sztem próbáld te irányitani a csókolózást, rávezetni hogyan csinálja érzékien. Ha mondani kell neki na az a kényesebb dolog. De utolsó lehetöségként nem lesz más...

Finoman közöld vele,h nem élveezd ahogy csókol, próbálja átadni magát az érzésnek, neked.

2013. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, próbáld meg irányítgatni kicsit, rávezetni, neked hogy jó. Ha nem veszi a lapot akkor muszáj lesz megmondanod....nem fog neki jól esni, lehet meg is sértődik, de ha szeret, akkor igyekezni fog, hogy jobb legyen.


Annó nekem is volt olyan pasim aki pocsékul csókolt. Kb folyton törölköznöm kellett mert egy merő nyál lettem....nem tartott a kapcsolat egy hónapig se...bár nem ezért szakítottunk:D



27/N

2013. szept. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2013. szept. 6. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyan ez volt... Én próbáltam rávezetni hogy nekem hogy jó,nem igazán vette a lapot... Aztán megmondtam neki és megsértődött..
2013. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!