Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van hogy megismerkedtem egy lánnyal és nagyon jól haladtunk a témával. Mondta is nekem hogy tetszek neki meg minden és találkozni is akar velem minden képen. (azt tudni kell hogy 45 km-re lakunk egymástól)Találkozások meglennénk oldva és nem is velem van a baj. Mert minden esetben mikor mondja hogy nincs e kedvem találkozni vele ( mondom persze hogy van) de a végén mégsem jön össze a találkozó mert az utolsó pillanatban lemondja valami semmi indokkal. Jó persze megérti az ember egy pár alkalommal de mikor már a 7-8. alkalom van akkor kicsit elgondolkodik hogy megéri e. És ha én hívom talizni akkor is ugyan ez a helyzet. Ebben kérem a segítségeteket vagy a tanácsotokat mert kezd fontos lenni a számomra ez a lány. ( Jah és még annyit hogy napi szinten több órát beszélünk egyébként neten. És látom rajta hogy komolyan gondolja a dolgot de valahogy mégsem. Mindig rám ír kérdezget felőlem jókat beszélgetünk stb.) 18/F

2013. szept. 6. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a nőt, ez nulla.
2013. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy anyagi gondja van. Vagy családi. Kérdezd meg tőle. Ne tőlünk. Nem velünk talizól.
2013. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Személyesen ismerted meg először? Mert ha nem, lehet nem is akinek mondja magát. Lehet hazudik neked. Mondd neki, hogy nagyon szeretnéd már őt látni, és már kissé kiborító, hogy mindig lemondja a találkozókat. Hajlandó vagy elmenni hozzá, ha nem akarja , hogy hozzájuk menj akkor csak igyatok meg valahol valamit vagy sétáljatok. Mondd neki, hogy részedről ez az utolsó lehetőség mert kezdesz belefáradni. Ha kedvel akkor igenis találkozzon veled és oldja meg. Mert ha ennyiszer és ezek után is lemondja lehet csak hülyít és jó időtöltés vagy neki.
2013. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami defekt biztos hogy van, mert mint írtad is 1-2x még belefér, de ha ilyen sok alkalommal lemondta ott valami van. Viszont ezt tényleg vele kéne megbeszélned. Mond el neki ugyanezt hogy úgy érzed valami miatt mégsem akar veled találkozni, és igenis mond meg neki hogy most vagy összejön a következő alkalom, vagy te bizony felszívódsz, mert barátaid vannak, és erre nincs szükséged.

Ha tényleg látni akar, és nem szeretne elveszteni akkor a következő alkalmat nem meri majd lemondani.

2013. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gonfolom neten ismerkedtetek meg. szerintem nem ő van a képeken amitket küldött neked, vagy ő van, de a képeken sokkal szebb mint élőben és félhogy kiábrándulsz.
2013. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Személyesen ismerkedtünk meg és találkoztam is vele mert ismerősömnél voltam arra felé amerre ő lakik. De én akkor nem gondoltam hogy ez lesz belőle. És ő utána mondta hogy mit gondol rólam stb. Anyagi gondjai nincsenek mert rendes környéken lakik stb. meg ismerősöm is mondta. (szembe szomszédok) A találkozókról meg annyit hogy nem akartam hogy ő bármit is költsön vagy egyebek mert sztem ez az én dolgom lenne. És inkább én autózok 30-40 percet hozzá mint hogy ő buszozzon 1 órát hozzám. Szal még ki sem kéne mozdulni otthonról. És igazatok van mert neki kellene ezt elmondanom. Amit meg is tettem. És az lett belőle hogy megbeszéltük a dolgot mondta hogy érti meg minden csak így jönnek ki a dolgok és sajnálja de igyekszik. Nyilván benne van hogy dolga akad vagy ilyesmi mert bármi közbe jöhet de kib_szottul tanácstalan vagyok. Ezért fordultam ide.
2013. szept. 6. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor legyél szépen férfi, és mond meg neki hogy igyekezzen jobban, mert ez párszor belefért, de azért hülyét nem kell csinálni belőled. Ne helyezzen minden létező felmerülő programot eléd. Ha veled meg van beszélve, legyen az az első, és minden más utána. Neked kéne optimális esetbe közbejönni más programoknak, ez így gyanús.
2013. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!