Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja velem vagy csak hülyit?

Figyelt kérdés
Ket hete interneten megismerkedtem egy pasival,azonnal osszejottunk,de egy hete alig làtom,mert dolgozik és ha otthon van akkor meg fàradt...telefonom minden nap hiv meg ir uzenetet is! Vajon tényleg csak a sok munka az oka hogy "hanyagol"?Amugy néha ugy tünik komolyan gondolja velem a dolgot,mert Karàcsonyra màr meghivott magàval a csalàdi vacsoràra az édesanyjàhoz!Ez is csak kamu lehet?Annyit csalodtam màr nem akarok megint szenvedni,szerintetek mi tévö legyek?Hogyan derithetném ki hogy komolyak-e a szàndékai?Amugy màr nàlla is voltam,és talàlkozni akart a 4 éves kislànyommal is...Komoly vàlaszokat köszönöm!
2013. szept. 5. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel hív minden nap, ezért nem hinném, hogy hanyagol. Valószínűleg tényleg csak fáradt.
2013. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan gondolja veled, abból amit írtál ez jön le. Sajnos lehet munka miatt fáradt. Bár érthető, hogy már nagyon félsz a csalódástól, meg nehezen bízol, én is így vagyok, nekem 2 éves a kislányom akit egyedül nevelek, és én még mindig nem merek bízni akkorát csalódtam. 28N
2013. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha minden hív,akkor nincs itt baj.Kideríteni nem tudod,hogy komolyak-e a szándékai,majd az idő igazolja.
2013. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!