Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a szingliktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szingliktől várják el a tisztességes viselkedést holott a kapcsolatosok orrba -szájba sportszerűtlenek?

Figyelt kérdés

szerintem a legtöbben tudják hogy ritka az hogy két szingli összeáll. többnyire hiába veszik össze egy pár a sex miatt együtt maradnak míg az egyik félnek nem kerül a látókörébe a 3. személy.(ja ez a 3. személy is simán szokott még szükségletkapcsolatban lenni valakivel). vagyis akkor van csak hivatalos szakítás mikor az egyik fél át tud lépni egy másik csónakba kikerülvén a szingli létet. addig csak senyvednek"legalább van kivel kufircolni".

aki tényleg szingliként próbál boldogulni azt leugatják hogy csak ne is merjen kapcsolatban lévőre nézni. de milyen a kapcsolatok kb fele?olyan amilyet felvázoltam.ha a szinglik felé fröcsögik a normákat akkor annyit megtehetne a kapcsolatos bagázs hogy nem "zárolja az árukészletet".



2013. szept. 6. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó persze valahol biztos igazad van. De nem érdekes.


Szerintem a következő a helyzet:

Ha te kapcsolatban vagy és van egy csinos barátnőd, mindenki magasról sz:arna rá, hogy ráhajthat e. Mert rá fog ha úgy gondolja.

Ha meg neked vagy másnak meg sikerül elhódítania azt a lányt a pasija mellől akkor NEM is szerette annyira a párját.

Ennyi.

2013. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég gáz a gondolkodásmódod.

Én is és a környezetem 90%a is úgy jött össze a párjával, hogy mindkét fél egyedülálló volt. Egy pár kivételével egyikünknél sem volt 3. vagy 4. a képben. Valószínűleg ezért is tartósak a kapcsolatok a környezetemben.

2013. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez nem árukészlet. Undorító, ahogy emberekről beszélsz. A nő nem áru...

A másik, pedig, hogy leszállhatsz mások életéről, hogy ők mit hogyan csinálnak. Lehet, hogy a te ismeretségi körödben az ritka, hogy 2 szingli jöjjön össze és mindenki dug mindenkivel, de akkor új barátokat kéne keresni.

Mindegy, hogy ki milyen kapcsolatban van, mindenkinek a saját döntése, választása. Semmi közöd mások kapcsolatához. Keresgélj szépen a szinglik között. Persze amíg ennyire tartod a másik embert, addig nem azért nem találsz magadnak társat, mert mindenki foglalt.

2013. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de én nem akarom csak a szinglikre korlátozni a vadászterületet.persze becsületes vagyok:házasság, jegyesség nálam is stop tábla. azt hiszem én leszek a megtestesült PRÓBA: kik azok akik eléggé szeretik egymást és kik azok akik csak azért vannak együtt valakivel hogy a közösségi oldalon felvágjanak hogy kapcsolatban vannak
2013. szept. 6. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!