Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom visszakapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom visszakapni a szerelmemet?

Figyelt kérdés

Röviden a történet: Hónapok óta vannak köztünk gondok, sokszor összevesztünk, de mindig kibékültünk. Két hete szakítottam vele, mert összemelegedett egy másik lánnyal, amíg én másik városban voltam, de azt mondja semmit nem szeretne tőle és nem is történt semmi köztük, de alány szeretne vele összejönni.

Hetente többször beszélünk, ő is szenved miattam, és nekem is nagyon rossz.

Tudom, hogy még mindig szeret, meg hiányzom neki, de úgy érzem belefáradt a veszekedéseinkbe.

Szeretnék megváltozni, és jobb ember lenni, hogy visszakapjam őt, mert nagyon sokat jelent számomra.

Én 18 vagyok, ő 21 éves, 1 évet voltunk együtt.

Mit tegyek, hogy visszajöjjön hozzám?


2013. szept. 6. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele. Mit siránkozol?
2013. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rossz döntés volt.
2013. szept. 6. 17:27
 3/4 Lamakid333 ***** válasza:
A legfontosabbat elfelejtetted leírni. Min veszekedtetek? Megkérdezted erről őt is, hogy mit kellene tenned hogy ne veszekedjetek annyit? Megkérdezted tőle hogy ő mennyire érzi magát hibásnak hogy szakítottatok? Biztosan az volt az alap oka a szakításnak hogy mással összemelegedett? vagy az csak a jéghegy csúcsa volt? Rengeteg kérdés van amit csak ti ketten tudtok megválaszolni. A legfontosabb lenne talán őszintének lenned a párodhoz, és ha már úgy sem vagytok "együtt" akkor kimondani minden rosszat amit a másiktól elszenvedtetek avagy gondoltok, és utána megbeszélni hogy ezeket ki hogyan gondolja. Ha ezek után még láttok arra esélyt hogy boldogok lehetnétek, vagy együtt akartok maradni, akkor sikerülni fog. De ameddig csak a felszínt látjuk, segíteni senki sem fog tudni...
2013. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoztam vele annyit, amennyit megérdemelt volna, és többet kaptam, mint amennyit én adtam. Csak sajnos ezt most látom be.
2013. szept. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!