Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a Szerelmemet? Saját elképzelésem megvan. Kíváncsi vagyok, hogy Te mit tennél ilyen esetben ha szereted azt aki elhagyott. Legyen az exed, akár Nő, akár férfi.

Figyelt kérdés

Úgy gondolom összeillünk. Csak hamar feladta az Egyetlenem. Nem csiszolódtunk még eléggé össze.

-Vajon ha friss a szakítás van értelme és reménye a kezdeményezésemnek?

-Várom a tapasztalatokat, hogy ki mit tett meg azért hogy újra együtt lehessenek és mennyi időn belül érdemes a szakítástól számítva próbát tenni?


Nem megoldást várok! Csupán -pozitív, negatív tapasztalatokat és egyben azt, hogy mi mindenre voltál képes, hogy visszaszerezd a Szerelmed.


2013. aug. 11. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen fogalmazol. Felettébb érdekes.
2013. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezni tárgyat szokás, visszaszeretni szoktak embereket.
2013. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén friss szakítás.Többször próbálkoztam,hogy folytassuk,de az nem hozott eredményt.Kiborultam,mondtam neki,hogy én szeretném,ez nem volt jó megoldás,csak vittek az érzések.Azóta beszélünk napi szinten,és ha nem hozom fel a témát,olyan,mintha semmi sem változott volna.

De a tanácsom,hogy hagyd,ha szeret,visszatér hozzád.Szabadságot kell adni,hogy gondolkozhasson a dolgokon.

2013. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2013. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!