Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy tetszem valakinek, csak nem mutatja ki?

Figyelt kérdés

kicsit fura kérdés...csak már unom, hogy mindig én vagyok az a lány, akit minden fiú kerül, mert olyan ronda, vagy nem tudom...állítólag nem vagyok az, de ha legalább átlagos lennék, nem nekem kéne a fiúk után tepernem, vagy ha mégis, legalább észrevennék, hogy akarok tőlük valamit...

most épp az iskolámból tetszik egy fiú, csak elég ritkán találkozunk, gyakran csak suli után, mert szünetben nincs időm a saját dolgaimat is elintézni, meg még őt is megkeresni és beszélgetni vele..

de amikor találkozunk és beszélgetünk, tök kedves meg minden...és próbálok neki jeleket adni, hogy tetszik, pl. mosolygok rá, szemezek vele, odabújok hozzá, stb. de még így se veszi észre...vagy legalább is én nem látom rajta, hogy egyáltalán érdekelné a dolog...bár amúgy mindig ilyen, más lányok társaságában is.

most komolyan, létezik olyan, hogy esetleg bejövök neki, csak nem mutatja ki?


2013. szept. 6. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik...
2013. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia!Nyugodj meg ilyen létezik.Nekem például a barátnőim mesélték hogy majdnem a fél osztálynak tetszem pedig a legtöbb fiú kerül.Úgyhogy nyugi.
2013. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Mit kerülgeted a forró kását?
2013. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:
De, hallod, miért nem mondod meg neki hogy nagyon kedveled őt? :\ Arra meglátod hogyan reagál, aztán kész, még ha nem is jól, akkor se azt mondtad neki hogy feleségül akarsz menni hozzá, szóval nem égsz be, de a fejfájástól megkíméled magadat..
2013. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!!!!4!!!!négy!!4!!NÉGY
2013. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat

17:57 megpróbálom

2013. szept. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!