Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit gondoltok egy ilyen lanyrol?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, 156 cm es 70 kg.


[link]


(az elso kepen levo lany alakjara hasonlit az enyem) meg fogyni akarok, es formasodni, de teljesen eltunt az onbizalmam.


Ott hagyott a baratom 2 honap utan (maganeleti problemak)

azota keptelen vagyok osszekapni magam.

O ereztette velem, hogy szep vagyok, es jo az alakom, pedig latom magamon azt, hogy van rajtam felesleg... o volt az egyetlen akinek eddig tetszettem...


Szerintetek az onbizalmammal van a problema, vagy a testesebb lanyok mar senkinek sem kellenek?


2013. szept. 6. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
középsőre már ki is vertem
2013. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bejönnek.
2013. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már hogyne kellenének:)
2013. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-2 kilóval kevesebbet mutat a mérleg és nevetni fogsz ezen a kérdéseden.
2013. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Van akinek a kenyere a teltebb lányok, de akármilyen hitlerien hangzik, kényelmetlen például társaságban megjelenni a pároddal, ha túlsúlyos, legalábbis nekem az lenne.


De az ember tud alakítani a testén, és vannak akiknek sajnos olyanon is dolgoznia kell ami másoknak alapból megadatik, de a munka nemesít, az edzés meg kiváló hobbi lehet, ha az ember fél évnél tovább bírja.

2013. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Páromnak megmutattam a képet, kapásból az első nőre mutatott rá, hogy az a legjobb :D
2013. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kócos boszorkány ***** válasza:
Én az első képen szereplő hölgynél egy-két kilóval kevesebb vagyok, tehát leheletnyivel vékonyabb. A párom imád, én mégis állandóan elégedetlen vagyok magammal. Ha magaddal nem vagy kibékülve, akkor mondhat bárki bármit, sosem lesz önbizalmad!
2013. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ZsazsiBazsi válasza:
Szerintem nagyon jól nézzel ki :) Elég buta pasi lehetet hagy ott gahyot
2013. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!