Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nekem nagyon rosszul esik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem nagyon rosszul esik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratommal szakitottunk de hamar ujra osszejottunk. Annyi volt a szakitas oka , hogy mostanaban nagyon sok idot toltottem anyukammal , de valahogy sose ultunk le ezt megneszelni , hogy miert is. O meg azt hitte , hogy megcsalom . Aztan mikor neki betelt a pohar szakitott velem minden ok nelkul ( akkor ugye nem mondta en meg nem tudtanm, hogy most mi van) a lenyeg , hogy megbeszeltuk. Es most amivel bajom van az az , hogy abban a par napban elkezdett beszelni 2 lannyal sms ben. Es kb a fel napjat azzal toltotte hogy sms ek ide oda.. de nekem viszont nem . Es ez mindis is igy volt egyszer ketszer ir , valaszol roviden az en sms eimre es kesz.

Jo persze mi mar egyutt vagyunk egy eve azzal a lannyal meg ismerkedett stb. De szerintetek kell ezen aggodnom? Neki nem hisztizek errol mert nem akarom , hogy feltekeny p.icsanak tartson de ez engem belul felemeszt :(

Meg az , hogy baratom batyja eleg rosszul all csajozas teren es baratom mondta neki , hogy van egy tokeletes lany ( egyik akivel flortolt) es hogy ossze hozza oket. De ez nekem szinten nem tetszene mert sokszor elmegyunk a batyjaval ide oda most ha osszejon azzal a csajjal akivel a baratom flortol hat...

Az tanacsotokat kernem , hogy mit tegyek? Beszeljek vele? Vagy majd megszokom ezt ?


2013. szept. 7. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudja, hogy tudsz az sms-kről, amiket más lányoknak küldözget? Nem barátok véletlenül? Amúgy tök gerinctelen dolog, mert legalább ne tegyen téged így féltékennyé vagy legalább avasson be annyira, hogy ne menjen fel az agyvized. De nem lehet, hogy túl reagálod? A másik, hogy SZERINTEM már nincs meg benned az a bizalom.. Amúgy meg lehet, hogy nem anyukád miatt mentetek szét. És ahogy a közmondás tartja, csak a káposzta jó melegítve...


Próbáltam ilyen alapkérdéseket feltenni. Nem mondhatjuk meg mit tegyél, ezt csak TE tudhatod!


sok sikert!

Üdv.

2013. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
borzalmas barátnő vagy
2013. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
remélem tudtam segíteni
2013. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudja , hogy tudok rola . Itt most nem a feltekenysegrol van szo , hogy veluk beszelt / flortolt hisz akkor szingli volt. Csak az merult fel bennem , hogy nekem miert nem kuld annyi sms t. Mindegy valamilyen teren le sz.arom , csak picit megbantva erzem magam emiatt es erdekelt masok velemenye , hogy ok hogyan kezelnek..

Nem hoszem , hogy anyum miatt szakitott vplna velem hiszen anyum imadja a baratom . jol kijonnek csak volt egy kis nehezsege anyukamnak es az utobbi 2 hetben rengeteket segitetyem neki . Baratom meg azt hitte , hogy anyum csak falaz nekem en meg megcsalom.. de mint mondtam ezt a reszet mar atbeszeltuk..

2013. szept. 8. 03:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!