Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátaival elment nyaralni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaival elment nyaralni, velem meg nem. Normális, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

A párom nagyon keveset keres, így nem hoztam szóba a nyaralás témát, mert havi 65.000 ft-ból megélni alig tud. Ő sem hozta szóba, azt hitte, nem akarok nyaralni menni, mert a strandra nemet mondtam.

Múlt héten elment a barátaival 5 napra a Balatonra nyaralni, mert mint kiderült, hozzányúlt az örökölt pénzéhez... Én erről nem tudtam, ezért nem hoztam szóba a nyaralást...


Arra már nincs pénze, hogy velem is elmenjen, olyan sz*rul érzem magam.. 2 éve vagyunk együtt és a lakóvárosunkon kívül nem voltunk még sehol.. Úgy meg szerintem nincs sok értelme, hogy elindulunk hajnalban és este jövünk haza..


2013. aug. 26. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem beszélte meg veled: akkor igen, eléggé inkorrekt viselkedés
2013. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő nem hozta fel a nyaralást, mert én utálok strandra járni, én meg azért nem, mert azt hittem, nincs pénze.


Mit kellett volna megbeszélni? A haverjai már leszervezték és amikor megtudtam, már késő volt lemondani.. Makacs, sose mondana le ilyet miattam...

2013. aug. 26. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát... az én páromat mikor ugyanígy elhívták az volt az első dolga hogy elmondta és elintézte hogy én is menjek vele. Nekem elég fura ha valaki a haverjaival megy és a párját meg otthon hagyja... szerintem ott már valami nincs rendben. Szóval normális ha rosszul esik, mivel ennek nem így kellett volna lennie ha egy kicsit is gondol rád a párod. Szerintem. Meg mi az hogy 2 év alatt sehol nem voltatok? 2 évig nekünk munkánk nem volt mégis állandóan eljártunk mindenfelé. Sátorral, stoppolva, meg minden. Legjobb buli, nem kell hozzá pénz.
2013. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Senki nem vitte a párját, 3 tesójával ment és 2 haverjával, pasis kiruccanás..

Én nem akarok sátorozni meg stoppolni, ez nem az én műfajom.

2013. aug. 26. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... Az egy dolog, hogy nem szeretsz strandra járni. A nyaralás viszont nem csak strandolásból áll. Úgyhogy szerintem meg kellett volna veled beszélnie, hogy esetleg neked van-e kedved hozzá.
2013. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ez az, én is ezt mondtam. Nem egész nap vízben ülnénk, mint egy strandon..

Most már csak jövő nyáron megyünk nyaralni, nagyon fa*a..

2013. aug. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!