Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit csináljak. Adjak esélyt a barátomnak vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat eselyt mindenki mererdemel,de egy kicsit leirnad reszletesebben,hogy mi tortent?
2009. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Picit tudnál írni a problémádról,mert ez így nem megválaszolható!

2009. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy van 4hónapja egy barátom.És olyan 3hónapig tökjól megvoltunk, de aztán az utóbbi egy hónapban , nagyon más lett..:S elkezdett velem bunkózni...rólam tudni kell h hirtelen haragú vagyok,de akkorsem vagdosok durva dolgokat a másik fejéhez. és közben pedig jött egy másik pasi..aki miközben ilyen veszekedős helyzetekbe voltunk..tökjókat beszélgettem vele..és este is sms-ket ír nekem..és nemtudom eldönteni hogy mit cisnáljak...várjak a mostani barátomra,hogy megváltozik ?vagy ne..?
2009. jan. 17. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:

ne.

szerintem hagyd ott és probáld meg az sms-essel.

még mielött rájönne a barátod hogy mással sms-ezel addig lépj.

megválltozni nem fog.szerintem 3 honapig játszotta meg magát.

2009. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ő azt mondja hogy szeret engem...nemtudom mit csináljak:S
2009. jan. 17. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki h rosszul esik neki ahogy veled bánik, bárha vki szereti a másikat nem bánik így vele... ha továbbra is ilyen marad, lépj tovább...
2009. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak szar hetei vannak?
2009. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!