Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megkérte a kezem és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megkérte a kezem és én nemet mondtam. Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

Egyrész azért mert nincs pénzünk lagzira és számomra lagzi nélkül nincs esküvő.


Másrészt azért mert ha lenne is lagzink a szülei nem tudnának eljönni mert Romániában élnek és nem tudnának Debrecenbe utazni.


2013. szept. 7. 11:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%

Istenem, ha te ilyen hülye vagy akkor jó,hogy nem mondtál igent.

Attól még,hogy megkérte a kezed nem azt jelenti, hogy na holnap akkor esküvő! -.-"

Ilyen sötét legyen valaki. Isten mentsen az ilyenektől

2013. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Hát te hülye vagy,már bocs...
2013. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk most igent mondasz, és 1-2 (vagy ahogy akarjátok) év múlva esküvő, addig te is tudtok spórolni és szüleid is az utazásra.

Sötét vagy, mint az éjszaka!

2013. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem tetted jól ! Az esküvőt évek múlva is meg tudtátok volna szervezni ,addig gyűjtögettetek volna .Azt sem értem a szüleid miért ne tudnának ide utazni ?! Munkatársamnak is ott élnek a szülei ,mégis jönnek egy évben többször .
2013. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%

Hát, lehet jegyben járni évekig. Ha nem mondtad meg az okát, akkor azt hiheti, nem vele szeretnéd leélni az életed.

Én igent mondtam volna

2013. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%

én is debreceni vagyok..azért Románia 4 óra út

kb cakkom pakk...

és attól hogy megkérte a kezed nem biztos hogy már holnap el akar venni,az nem jutott eszedbe hogy csak el akart jegyezni?


de ilyen felfogással szerintem se menj hozzá

2013. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
86%
Ha úgy érzed nemet kellett mondanod, ezekre a dolgokra hivatkozva, akkor nincs probléma. Ha a párod el tudta fogadni a döntésedet, és továbbra is együtt vagytok. Akkor mostmár kár azon agyalni meg idegenek véleményét kikérni, hogy jól döntöttél e. Úgy éljetek, ahogy nektek tetszik!
2013. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
ha ilyen okok miatt mondtál nemet, akkor jól tetted, bár szerintem nem ezek döntik el, hogy két ember összeköti-e az életét vagy sem. de hát nem vagxunk egyformák
2013. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ő még ebben az évben el akart volna venni így pénz nélkül nem lehet lagzit csinálni. A szülei nagyon szegények ezért öt éve látták a fiukat utóljára mivel nincs pénzük utazgatni.
2013. szept. 7. 11:30
 10/41 anonim ***** válasza:
89%
Azért belegondoltál ,hogy ez milyen rosszul eshetett a párodnak ?! -.- Nekem biztos elvetted volna a nősüléstől a kedvem . Egy lánykérés nem jelenti azt ,hogy holnap már esküvő ... Szerintem ez most nem jó döntés volt !!!
2013. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!