Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Határozottan jó pasik! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozottan jó pasik! Miért vagytok kövér lányokkal? Akik ráadásul nem kedvesek?

Figyelt kérdés

Nem teltkarcsúra gondolok hanem kövér formátlanra..

[link] erre és jpg:large

nem erre [link]



2013. szept. 7. 11:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Mert a csontokkal csak a kutyák játszanak!
2013. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyunk...
2013. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Na ez egy nagyon érdekes kérdés. A második fajta az abszolút tetszetős, de az első úszógumissal nem tudok mit kezdeni. Mondjuk az sem kövér, még szódával elmegy, csak vehetne bővebb nadrágot. :)
2013. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Christiano Ronaldo ***** válasza:
97%

Milyen statisztika alapján általánosítasz?

Attól hogy az a srác aki neked tetszik teltebb forma nővel jár mint amilyen te vagy, az még nem jelenti azt hogy ez igaz lenne mindre, sőt szerintem ha van is ilyen legalább olyan ritka mint pedofil az idősek otthonában :DDD

2013. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

A kérdés jó, én is feltettem már a férjemnek, aki kimondottan jó pasi.


Kicsit megalomániás a drágám. :D


Ő így fogalmazott: "Imádom, hogy ha balra nyúlok, ott is asszony, jobbra nyúlok, ott is asszony"


És igen, kövér vagyok, de engem nem zavar, így vagyok az, aki. És volt nem egy pasi az életemben.


Az egyik szerint azért vagyok jó nő, mert nem görcsölök rá arra, hogy hogy nézek ki, nemcsak elfogadtam magam, hanem jól érzem magam a bőrömben, ezáltal az ágyban is felszabadultabb vagyok.

2013. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Bovebb nadrag veszelyes... mert jon a balna effekt hogy meg nem olyan veszes pedig mar abba is veszes...

Szoval egy lanyon legyen mit szeretni de ne vizimento szereppel birjon :))

2013. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Mert bármilyen hihetetlen, férfiak között van olyan is, akinek nemcsak a külső számít.
2013. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
én lennék egy ducibbal :D de vékonyabbal is, mondjuk
2013. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
elhiszem csak írjatok példákat hogy mi számít pl?
2013. szept. 7. 12:30
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

Ez akkora duma, hogy nem a kulso szamit.....

En sem topmodel alkatokra es kulsokre bukok... De igenis szamit a kulso mert akkor ilyen alapon aki azt allitja, hogy nem a kulso szamit barkivel osszejonne akivel gepmellol eltud beszelgetni?!!! Nah igen ekkor szoktak azok a dolgok jonni, hogy nem volt meg a szikra, a tuz, es egyebek tehat a kulsonek igenis szerepe van!!! Az mas, ha valaki azt monja mint en is hogy a kulso az elejen kell hogy megfogjon valami benne, a mosolya, a tekintete vagy a szeme, vagy a hangja amikor nevet vagy akarmi. Vagy peldaul ahogy megy teljesen mindegy! A lenyeg hogy tetszen nekunk de nyilvan olyannal nem leszunk aki nem tetszik. Viszont ha nem tetszik valaki megdolt a teoria hogy a kulso nem szamit :))

2013. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!