Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik újjászületett szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik újjászületett szerelem egy párkapcsolatban egy botlás után? F23

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1,5 éve járunk, eleinte szerelmes volt belém, majd mikor megismerte a haveromat, akkor ez szép lassan megváltozott. Elkezdett hozzá vonzódni, és az első közös discós buli alkalmával kiderült, hogy nem közömbösek egymásnak, bár nyíltan nem mondták ki. Egy buli alkalmával túl közel kerültek egymáshoz, de nem volt csók, csak félreérthetően táncoltak, és rendkívűl csúnyán viselkedett velem barátnőm (Hagyjam bulizni, én voltam a hibás mindenért, összevesztünk).Ezt megelégeltem és szakítottam vele, először el sem hitte, de később tudatosult benne, mesélte, h átsírta az egész napot, kért egy utolsó esélyt, tiszta lappal...).

Újra együtt, megbeszéltünk mindent, mikor szakítottunk, akkor jött rá, hogy elveszíthet és állítása szerint átfordult benne minden.

Mostanáig, (egy hónap alatt) jól megvoltunk, most azt állítja, hogy szerelmes belém, imád és nem akar elveszíteni.A haverom újra megjelent a képben (közös bulihely), figyelmeztettem, ha újra elkezdi vele a flörtölést, akkor nincs többet közünk egymáshoz. Állítja, hogy csak én kellek neki. Kíváncsi arra, hogy a haverom valóban bele van-e zúgva? Váltottak e-mailt, de a barátnőm mindent elmondott (mit írt ő, és a srác), még azt is, hogy mit gondol az egészről, mindenről tájékoztat.

Hajtja a kíváncsiság és a maga módján akar véget vetni az egész ügynek. Szerintetek tényleg ezt akarhatja (a bizalmamat), vagy csak ez egy újabb játék?


2009. nov. 2. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha játék lenne, te nem lennél beavatva. Ez biztos, annyira szerintem nem dörzsölt, hogy olyan maileket mutat, ami érdekes. Létezik második esély valóban. Nos elmesélem neked, hogy én is voltam ilyesmi helyzetben mint te, csak nem ezen az oldalon. Egyik ismerősöm és barátnője szétmentek több év után és a lány az én vállamon próbált vigaszt keresni, de én szerintem csak meg volt zavarodva és nem használtam ki ezt. Mondtam tegyen legjobb belátása szerint és hívja fel az exet és beszéljenek. Azóta már házasok, de dönthettem volna máshogy is.
2009. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vicces, de a haverom sem használta ki a gyenge pillanatot, simán lekaphatta volna a barátnőmet, de nem tette meg!

Ebből az egy szempontból tisztelem őt, mert az ő társaságát kereste a barátnőm, mikor összevesztünk. Előttem írta meg az SMS-t neki. :S ....

Légyszíves írd még le azt is, hogy hogyan tudták feldolgozni ezt az egészet, mert most mi ebben a fázisban vagyunk. Köszi

2009. nov. 2. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos valójában én rásegítettem a dolgokra, mert sms-t írattam a csajjal. Innen már a srác is lépett és újra fellángolt a szerelem. Előjött a sok emlék, a sok szép az sokat segített nekik. Aztán találkozások és szerintem ott dőlt el, hogy helyreállt a bizalom kettőjük között. Nálatok is szerintem ez lehet a nyerő. Elmondta neked a barátnőd, megmutatta én hinnék neki.
2009. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsod.
2009. nov. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!